Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co mam zrobić?


Gość Aniaaa11111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aniaaa11111

Niedawno wyszłam że szpitala w którym byłam w powodu napadów objadania i wymiotow po nim oraz stanów depresyjnych.Niestety nadal nie czuję się dobrze,napady jedzenia wprawdzie nie są już tak duże jak wcześniej ale nadal występuja wyzuty sumienia po posiłku i prowokowanie wymiotow. Mam wrażenie że na oddziale trochę zlekcewarzono mój problem ponieważ zdoagmozowano u mnie mieszane zaburzenia odżywiania i epizod depresji umiarkowany,ale jaki epizod skoro ja od kilku lat zle się czuję i miałam 2 proby samobójcze mam problemy ze snem jestem placzliwa.co mam teraz zrobić termin do psychologa mam dopiero pod koniec września a ja czuję że jie jest dobrze. Stwierdzili mieszane zaburzenia odżywiania a psychiatra do której chodziłam od roku uważa że to bulimia więc mam dwie różne diagnozy.

Odnośnik do komentarza
Gość Basia Korcz

Rzetelny lekarz musi pomóc ! Cóż to za głupie zapytanie, czy lekarz jest cudotwórcą ??? Roshen, lepiej się tu nie wypowiadaj, bo sądząc po twoich wypowiedziach masz chyba z 14 lat i pstro w głowie.

Kochana, sama raczej sobie nie poradzisz. Musisz mieć profesjonalną pomoc. Nie masz wsparcia w rodzicach, przyjaciółce? Jaka jest przyczyna twojego postępowania?

Odnośnik do komentarza
Gość Aniaaa11111

Mam wsparcie w mamie i siostrze,znajomi nie wiedzą o moim problemie bo mi ciężko o tym mówić komuś oprucz najbliższych. Wiem że sama sobie nie poradzę stąd moje pytanie co mam zrobić skoro czuje że nie jest dobrze a termin do psychologa mam dopiero pod koniec września czyli za ponad miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...