Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Już nie wiem co robić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :-)
W końcu stwierdziłam, że potrzebuję komuś opowiedzieć o moim problemie.
Mam 20 lat w tym roku zdawałam maturę. No i jak to po maturze trzeba w końcu zdecydować co zrobić ze swoim życiem. Chciałabym iść na studia, chciałabym pracować jednak boję się. Wszystko od pewnego czasu mnie przeraża. Strasznie się stresuje w głupich wydawać by się mogło sytuacjach. I zaczyna się nagły ból brzucha, nagle robi się niedobrze i nie mam siły z czegokolwiek się cieszyć. Boję się wizji mieszkania w wielkim mieście, bo pochodzę z małej wioski. Boję się iść do jakiejś pracy, bo nie wiem, czy mnie ktoś nie skrytykuje, że coś robię źle. Dodatkowo gdziekolwiek jadę ogromnie się stresuje i momentalnie źle się czuję. Nie mam ochoty ani sił na nic. Już nie wiem co robić :-(. A chyba nadszedł czas by w końcu jakoś to pokonać. Tylko czy jest to możliwe? . Bardzo proszę o jakieś porady. Mam nadzieję, że jakoś w miarę przejrzyście opisałam swój problem. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Kingo, nie można postawić diagnozy drogą wirtualną, ale podejrzewam, że Twoje problemy mogą wynikać z niskiego poczucia własnej wartości, jak i zaburzeń lękowych (nerwicy). To uzasadniałoby Twoje obawy, lęki, asekuranctwo, czarne wizje, pesymizm, brak wiary w siebie, wycofywanie się z aktywności itd. Uważam, że powinnaś porozmawiać z jakimś specjalistą, najlepiej z psychologiem i podjąć próbę pracy nad sobą. Nie pozwól, by lęk odebrał Ci całą radość życia! Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...