Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

czy to moja wina?


Gość królik123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość królik123

dzień dobry. przez wiele lat byłem bardzo niedobrym człowiekiem. byłem agresywny słownie, mizantropijny i jakbym mógł to wysadziłbym świat w powietrze. byłem niestabilny emocjonalnie od dziecka. jestem raczej introwertykiem i mam skłonności do depresji. parę lat temu bardzo długo nie wychodziłem z domu z powodu choroby fizycznej. popadłem w depresję. nie miałem ochoty do działania, dół, rozdrażnienie, ale jednocześnie z racji tego, że mam duszę artystyczną byłem bardzo kreatywny. zdarzały się chwile lub nawet dłuższe dni, że byłem bardzo pobudzony, poirytowany, mało lub wcale nie spałem, tworzyłem dużo muzyki czasem zdarzała się euforia bez powodu. były też momenty, że miałem poczucie specjalnej misji tzw. "kompleks zbawiciela". zdarzały się momenty, że słyszałem różne istniejące dźwięki, których inni nie słyszeli. życie mojej rodziny kiedy dopadają mnie te stany jest bardzo przykre i ciężkie szczególnie, gdy depresja miesza się z drażliwością, bezsennością i ogólnym zmarudnieniem. czy to moja wina? czy przeze mnie moi bliscy cierpią? co może być przyczyną tego stanu?

Odnośnik do komentarza
Gość królik123

dodam, że teraz mam taki stan jakby połączenie depresji z chęcią do działania. polega to na tym, że mam obniżony nastrój, spore lęki, wydaje mi się, że ludzie mnie obserwują i nagrywają i jednocześnie dobrze śpię i dobrze wykonuję swoje obowiązki w pracy, bo mam chęć do roboty. czasem pojawia się smutek i drażliwość przez co krzywdzę moich rodziców, choć bardzo tego nie chcę. biorę na to rispolept i depakinę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...