Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego mężczyźni zostają ginekologami?


Gość v...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego mężczyźni zostają ginekologami? Czy ktoś wcześniej sprawdza, czy dany lekarz nie jest zboczony? Czy szanuje każdą kobietę i jej ciało? Wierzę, że są mężczyźni wartościowi, czyści, ale jest ich bardzo niewielu.

Odnośnik do komentarza
Gość rafik543211

A zastanawiałaś się jak to wygląda z jego (ginekologa) strony? Jest facetem, a każdy facet lubi sex (pomijam wyjątki), podnieca nas widok nagiego łona itp ;) . To nic bardzo dziwnego że część lekarzy jest nieco sprośna - to wynika z samej natury człowieka. Naturalnie gdy lekarz przesadzałby to należy mu się liść w twarz. A dodatkowo trzeba pamiętać że więcej starszych pań odwiedza te gabinety, więc jak się trafi młodsza to dodatkowo podkręca. Tak mi się wydaje...

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że oni przez te lata zaglądania do "kobiecego wnętrza" już się nie rajcują widokiem i po prostu wykonują swoją pracę :) Zresztą, jak sprawdzić czy lekarz jest zboczony? Przecież nie powie "jestem zboczeńcem i dlatego zostałem ginekologiem". Jak się ma jakieś wątpliwości co do brudnych myśli lekarza, zawsze można wybrać ginekologa kobietę.

Odnośnik do komentarza
Gość czarmamba666

mgr Kamila Krocz
czarnamamba666, no może jeszcze wchodzą w grę względy finansowe. W końcu lekarz najgorzej nie zarabia ;)

Zgadzam się jednak z ingrid.m, że po latach praktyki pewnie u ginekologów dochodzi do swego rodzaju "dehumanizacji" pacjentek. Inaczej chyba nie mogliby wykonywać swojego zawodu :D

Ja się zgadzam z Tymi uwagami ale autorka wątku pytała, czemu mężczyźni zostają ginekologami a nie dajmy na to okulistami . :D

Pewnie z chęci niesienia pomocy kobietom , oczywiście także dla kasy ale chyba także po to, aby sobie popatrzeć i pomacać do woli. Oczywiście z czasem to ostatnie im przechodzi .... ale może nie wszystkim i nie do końca .

Dziwnym trafem zdarza się, młode i ładne kobiety badane są dłużej i dokładniej. :)

Odnośnik do komentarza
Gość to-wlasnie-ja

Moja mama jest urologiem i andrologiem - jakos nie podnieca ją widok fiuta, po prostu - ma takie widoki od lat, po kilkanascie razy dziennie, dzień w dzień, więc dla niej to jest normalne, zwyczajne. To jest jej praca, praca jak każda inna. Podobnie jest z ginekologami - po kilkunastu latach praktyki taki widoki już nie są podniecające. Jeszcze jak trafia do ciebie pacjentka z kłykcinami kończystymi - to choćby nie wiem jak młoda i atrakcyjna była, to widok zmian wywołanych kłykcinami zdecydowanie NIE jest podniecający. Należy tez pamiętać o tym, że - niestety- zdarzają się ludzie (i panie, i panowie..),, którzy nie podmywają się przed badaniem. Tak więc z tym podnieceniem i mysleniem o seksie to baardzo różnie bywa.

Odnośnik do komentarza

czarmamba666 piszesz jak facet i generalizujesz. Skąd wiesz, że ginekolog ładniejsze bada dłużej ? Może nim jesteś ? Jeśli tak, to ja nie chciałabym przyjść do ciebie.
Ktoś się decyduje iść na medycynę, a potem robi kierunek i bardzo często idą na dany kierunek, bo na przykład tam najmniej chętnych. Różne są motywacje. Jeden chce oglądać do znudzenia cipki, drugi leczy je, jak leczyłby zęby, ot jakąś specjalizację trzeba mieć.
A na marginesie to myślę, że na dłuższą metę popada się w rutynę.

Odnośnik do komentarza
Gość czrnamamba666

~roshen
malo tego - ja wrecz uwazam ze taki ginekolog, jak sie napatrzy na cipki, i nazapisuje tabletek anty , to mu sie to kojarzy tylko z obrzydzeniem i staje sie aseksualny.

... i w tej sytuacji żyje długo i szczęśliwie w celibacie ! :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...