Skocz do zawartości
Forum

Pomiar temperatury w pochwie a ciąża


Gość madzik258

Rekomendowane odpowiedzi

Gość madzik258

Witam. Zgłaszam się z często zadawanym pytaniem na tym forum :) Mam 20 lat i współżyłam 1 kwietnia do do końca, ponieważ staramy się z mężem o dziecko. Mam nieregularne cykle. Natomiast po wybraniu w poprzednim cyklu leku pojawił się u mnie po raz pierwszy śluz płodny właśnie 1-go kwietnia.Dodam , że okres miałam 18-go marca i trwał 5 dni. Mierzyłam temperaturę w pochwie i wynosi 37,3 C. Do tego jestem senna i zmęczona. Nie zauważyłam natomiast dużych zmian odnośnie piersi. Tylko troszkę mnie pobolewają. Czy tym razem jest szansa na dzidziusia? proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość ona20.258

Nie wytrzymałam i wczoraj zrobiłam ten test.
Negatywny. Chociaż delikatny zarys kreseczki widzę.
Robiłam badania z zalecenia lekarza i wynik progesteronu i prolaktyny w 19 dniu cyklu wynosił 4.21 i 11.64. Czytałam trochę w internecie by zinterpretować wyniki badań,ponieważ wizytę mam dopiero 26 kwietnia(konkretnie progesteronu,który jest podwyższony/chyba/)ale jest tyle opcji, że nie wiem która jest prawdziwa, np: wczesna ciąża,brak owulacji,przyczyna nieregularnych miesiączek. Czy odnośnie tego wątku mogę również prosić o pomoc ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...