Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem z myślami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze snem. Pewien czas temu poszedłem na horror o opętaniu. Teraz mam lęki, że mnie też to spotka. Przez te myśli nie mogę spać. Dzisiaj w nocy spotkała mnie dziwna sytuacja. Nie wiem czy to był sen czy nie, ale słyszałem jak coś puka do drzwi i nagle złapała mnie straszna panika, zacząłem krzyczeć, ale nie było mnie słychać, cały się trząsłem, ale mówiłem sobie, że nic się nie dzieje i spokojnie. Przestało. Nie wiem co mam myśleć na ten temat. Moja bezsenność powtarza się już 3-4 raz.

Odnośnik do komentarza

Masz nerwice i tyle, nie wmawiaj sobie, bo wtedy twoje myśli mogą nabrać kształtów ( sprawa mózgu) i jeszcze oszalejesz. Duchów nie ma. Nawet nawiedzenia czy ten cały poltergeist to sprawa umysłu. Są sfery jeszcze nieodkryte, choć niektóre rzeczy już udowodnili, ludzka energia, specyficzna konstrukcja psychiczna itd i gotowe zjawisko "paranormalne".
A ta "Obecność"2, bo zapewne na tym horrorze byłeś, wcale nie była taka straszna.
Przy takich nerwach radzę nie oglądać horrorów.

Odnośnik do komentarza

ditrix, skoro filmy typu horrory aż tak bardzo oddziałują na Twoją wyobraźnię, odpuść sobie tego typu filmy. Zauważ, że tak bardzo przejąłeś się fabułą filmu, że obawiasz się, że sam możesz zostać opętany. Twoja wyobraźnia płata Ci figle - boisz się i na bazie tych lęków powstają różne objawy, np. słyszysz jakieś głosy etc. Przed snem postaraj się odprężyć, idź na krótki spacer, weź orzeźwiającą kąpiel, poczytaj jakąś śmieszną lekturę. Nie nakręcaj się w swoich lękach.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...