Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ogromny Problem miłosny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otoż mam Problem podoba mi (16 lat) i ona o tym wie ,się pewna niewiasta znamy się od 5 lat ,lubi rocka,lubi horrory,jest energiczna szalona i zabawna,m.in gra na gitarze jak Ja ;D ,śmieszna . Ja elegancik,dżentelmen klasyczny,w miare wysportowany :D i te wszystkie cechy wspólne . Piszemy już od prawie 2 tygodni.Ale problem polega w pisaniu ponieważ ona nie zadaje pytan tylko krótko , Tylko to nie rozwija wątków które je interesują i wygląda to jakbym przeprowadzał wywiad :P no i nie wiem jak to zrobić żeby energicznie pisała,ale także żeby ona rozwija wątki ;C ?! Może zadawać jej inne pytania a jak tak to jakie prosze je napisać ,nie wiem ,po prostu nie wiem ! Proszę o pomoc szanownych użytkowników o pomoc natychmiastową.Pozdrawiam Dziękuje z Góry .

Odnośnik do komentarza
Gość rafik543211

Niestety muszę cię sprowadzić na ziemię - panna nie jest specjalnie tobą zainteresowana :( . Pisze bo pisze, ale będzie chciała to wszystko trzymać tylko tak jak jest, bo jej tak jest wygodnie - ot, kolejny chłopaczek do wianuszka adoratorów...
Chcesz aby jej bardziej zależało - olewaj ją, zignoruj, gdy się odezwie to z odpowiedzią poczekaj dobrą godzinę, wtedy jest szansa że poczuje iż traci adoratora i zacznie się bardziej starać.

Odnośnik do komentarza

A może doszukujesz się dziury w całym? Może dziewczyna nie jest Tobą niezainteresowana, tylko po prostu tak dynamiczna, energiczna, w gorącej wodzie kąpana, że przeskakuje z tematu na temat podczas rozmowy? Możliwe, że nie jest na tyle zagłębiona w dany temat, by godzinami o tym rozmawiać, dlatego nie podtrzymuje wątku, tylko Wasze rozmowy są takie "rwane"? Poza tym o jakości relacji nie świadczy samo pisanie SMS-ów. Czy Wy jakoś wspólnie spędzacie czas, gracie razem na tych swoich gitarach, spotykacie się? W ten sposób dba się o relację... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...