Skocz do zawartości
Forum

Dwukrotne pominięcie tabletki a plamienia


Gość justka71

Rekomendowane odpowiedzi

zapomniałam wziąc tabletki z dnia 7- we wtorek, przypomniałam sobie o tym następnego dnia, o zwykłej godzinie przyjmowania, wiec wziełam 7 i 8 tabletle w srodę, w czwartek przyjełam normalnie, w piątek zapomniłam, w sobotę wziełam przez pomyłkę tabletkę z piątku o stałej porze bo się nie zorientowałam ze zapomniałam w piątek, w niezdzielę sie zorientowałam i nie wiedział co zrobic wiec wziełam dwie na raz, jakby z soboty i z niedzieli, dalej przyjmowałm tabletki o stałej prze. ale wieczorem w niedziele doatłam plamień, tak jakby koncówka okresu- takie brązowe nie czerwone i trwa to juz tak 4 dzień...Wiem ze mocno zamieszałam. czy te plamienia są normalne??? prosze o dalsze instrukcje jak mam postępować, dodam ze jesli chodzi o stosunek to był w pierwszym tygodniu, ale nie pamiętam którego dnia konkretnie. czy powinnam zrobic test ciążowy?

Odnośnik do komentarza

Te plamienia to z powodu zamieszania z zażywaniem tabletek, nie jest ono groźne. Teraz dobrze by chyba było nie robić przerwy między opakowaniami. Dodatkowo, przez najbliższy tydzień lub nawet dwa używaj dodatkowego zabezpieczenia, np. prezerwatyw.

Odnośnik do komentarza

Witam,zdazylo mi sie pominac jedna tabletke w pierwszym tygodniu brania tab.antykoncep. i od tamtego dnia mam plamienia,boli mnie wsumie podbrzusze okolice jajnikow. Czasami tez bol jest w okolicy nerek,okres mialam regularny. Tabletki biore juz okolo roku,lecz takiej sytuacji nie mialam jeszcze,czy powinnam sie martwic? Prosze o porade

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...