Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ćwiczenie wizualizacji i problemy z wyobraźnią


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy zaczalem cwiczyc wizualizacje wmowilem sobie ze nie mam wyobrazni, naprawde nie chcialem jej stracic..Mam tak ze wszystkim co jest dla mnie wazne,zaczynam dzialac przeciwko temu tak naprawde tego nie chcac.Kiedy cos dobrze mi wychodzi mowie sobie ze jak nie zrobie jakiejs absurdalnej czynnosci to strace ta umiejetnosc.Wczesniej obsesyjnie dbalem o komputer ale stracilem nim zainsteresowanie,Teraz pytam czy takie mysli mogly miec wplyw na moja wyobraznie albo umiejetnosci pytam powaznie...

Odnośnik do komentarza

Powinieneś pisać w jednym wątku, przecież to nieomal ten sam problem.

Autosugestia, wizualizacja, to są techniki, które pomagają nam w codziennym życiu.
Niestety, nie jest to łatwe. Tak jak w twoim przypadku, nie potrafisz prawidłowo skupiać swej uwagi i wyznaczać sobie cele. Gubisz się w tym.
Powinieneś więcej poczytać na ten temat, doszkolić się, a dopiero potem przejść do konkretów.
Jak widać, masz talent w tym kierunku - myślisz, że nie potrafisz, spełnia się to.
Gdybyś myślał - potrafię, też by się spełniło.
Myślami tworzymy rzeczywistość, najważniejsze jest to, co jest w naszej głowie . A w twojej jest mętlik.
Poczytaj więcej na te tematy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...