Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

O czym swiadczy takie zachowanie?


Gość Nadiezna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nadiezna

W miejscach publicznych facet mi mowi cos w stylu...,,tylko mow ciszej,bo ktoś usłyszy,nie opowiadaj glosniej nic ważnego bo nie znasz przyszłości i nie wiesz co będzie jutro,nie pojdziemy w to miejsce bo nie wiadmo jakie towarzystwo przyjdzie.W biurze w pracy ,,nie pisz mi tak intymnych wiadomości bo ktoś przeczyta,z fb on korzysta w obawie ze go namierzają..jego znajomych jeszcze na oczy nie widziałam z nieznanego mi powodu. Malo prawie wcale do mnie nie dzwoni... wieczorem ma zestaw ,,kumpli'' i w jego mieszkaniu jest dość sporo kobiecych rzeczy i dziecięcych. Otwarcie pytałam kilka razy czyje to rzeczy..i nic konkretnego nie uslyszalam.
jak mam rozumieć ta tajemniczość?

Odnośnik do komentarza

Ile macie lat, od jak dawna udajecie parę, jak często bywasz w jego domu?
Ucisza cię, bo może mówisz za głośno ? :)
Mało prawdopodobne, żeby facet cierpiał na manię prześladowczą.
Bardziej prawdopodobne jest to, że trzyma ciebie i waszą znajomość w tajemnicy.
Wyjście jest proste, jeśli nie chcesz być panną na boku, jak napisał ~rafik543211, znasz adres, przyczaj się w pobliżu jego mieszkania (o ile faktycznie jest jego, może załatwił tylko chatę na bzykanie) i poobserwuj.
Już sam fakt, że w rzekomo jego mieszkaniu widziałaś damskie i dziecięce rzeczy powinno dać ci do myślenia.
Nie robi ci różnicy, że być może jesteś kochanką żonatego i dzieciatego faceta?
W ostateczności wybierz się pod ten adres np. pod wieczór, zadzwoń (stań tak, żeby nie było cię widać przez wizjer) i gdy on otworzy, rzuć się mu na szyję z głośnym okrzykiem "kochanie stęskniłam się za tobą", a gdy otworzy kobieta z miłym uśmiechem spytaj "czy jest Krzyś i co pani tutaj robi?"
Raczej nie masz nic do stracenia.

Odnośnik do komentarza

Za dużo tajemnic i ukrywania ciebie. Nie jest z tobą szczery.
Chyba, że jesteście tylko znajomymi, a ty masz wobec niego jakieś oczekiwania.
Po za tym, jeśli "jego"w mieszkaniu są rzeczy kobiety i dziecka, to chyba jednak tam mieszkają.
Masz 30 lat, myślę, że szkoda czasu na faceta, który kombinuje i opowiada jakieś dziwne, nie trzymające się kupy historie.

Odnośnik do komentarza

Nadiezna, jak długo się znacie z tym mężczyzną? Jak dla mnie, również zbyt dużo tajemnic. Tajemnicza kobieta, mały chłopczyk... Masz prawo mieć wątpliwości i domagać się wyjaśnień. Ja bym nie odpuszczała i chciała wiedzieć, "co jest grane". Jeśli myślisz o zaangażowaniu się w tę relację, zbadaj sprawę. Na forum można tylko "gdybać". Musicie ze sobą otwarcie porozmawiać albo druga opcja - na własną rękę musisz przeprowadzić "małe śledztwo". Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, gdybym została zaproszona przez faceta, z którym "coś" mnie łączy do rzekomo jego mieszkania i zobaczyłabym tam rzeczy kobiety i dziecka, to nawet nie usiadłabym, tylko podziękowała i wyszła.
Przecież to oczywiste, że zostałaś wprowadzona "tylnym wyjściem", pod nieobecność pozostałych lokatorów.
Aż trudno uwierzyć, że masz jeszcze jakieś wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...