Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Mama na nic mi nie pozwala...


Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy!
Mam 14 lat i mamę, która dosłownie na nic mi nie pozwala... Cudem zgodziła się, żebym miała chłopaka ale i tak nawet nie pozwala mi nigdzie z nim wychodzić. Facebooka też nie mam mimo, że już mam ponad 13 lat. Nie mogę się jej postawić, tym bardziej, że są wakacje i pewnie zabierze mi telefon i już totalnie zabroni mi wychodzić gdziekolwiek z koleżankami. Co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Nikola, podejrzewam, że Twoja mama bardzo martwi się o Ciebie i dlatego ogranicza Cię w niektórych kwestiach. Pokaż jej, że jesteś odpowiedzialną dziewczyną, na której może polegać - może wówczas przestanie być taka "nadopiekuńcza"? Poproś mamę, by pozwoliła, aby Twój chłopak przyszedł do Was do mieszkania, by miała szansę go lepiej poznać i przekonać się, że całkiem sympatyczny z niego kawaler ;) Porozmawiaj też z mamą szczerze, w cztery oczy, na osobności o tym, co czujesz, że przykro Ci, kiedy tak bardzo Cię ogranicza i wielu rzeczy nie pozwala. Może ma jakiś powód? Może kiedyś ją zawiodłaś i teraz boi Ci się zaufać? Porozmawiajcie ze sobą szczerze i wyjaśnijcie powody swojego zachowania. To naprawdę może pomóc. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

powiedz mamie, że znasz takie przypadki, że rodzice na nic nie pozwalali i takie osoby strasznie się staczały na dno, nie ukończyły szkół i popadli w nałogi. Powiedz, że powinna Ci ufać, że to poniżające jest jak ona Cię traktuje. ja znam przypadek, tzn moja była przyjaciółka popadła w nałogi, bluzga głośno na ulicy, nie ukończyła liceum, mimo że jest z bogatej i kulturalnej rodziny, rodzina kupowała jej co chciała, fundowała jej korepetycje...ale nie pozwalali jej na nic. Mi rodzice pozwalali na normalne rzeczy jak łyk piwa, czy coś, ale oczywiście mnie nie rozpuszczali. No i co, ja mieszkam w ruderze, ona w willi, a mimo to ja poszłam na studia, a ona na kasie pracuje za granicą i popadła w złe towarzystwo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...