Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Bezsenność od ponad roku, niedowaga, bóle głowy


Gość MALOśpiąca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MALOśpiąca

Witam, mam 21 lat. Od dłuższego czasu mam kłopoty ze snem. Codziennie budzę się około 4 rano i nie mogę spać. Dopiero po 1-2 godzinach mogę jeszcze raz zasnąć ale niestety, wtedy budzę się już co 15-20 minut (a wydaje mi się, że spałam już godzinę). Niezależnie o której godzinie położę się spać, moje maksimum spania to 5 godzin. W dzień strasznie boli mnie głowa, jestem senna ( choć nie mogę wtedy zasnąć), dodam, że od 2 lat mam niedowagę i czasami po bardzo ciężkim dniu przed zasnieciem się trzęse. Jestem aktywna fizycznie, na codzień studiuje lub chodzę do pracy. Byłam u lekarza i roiłam różne badania. Wszystko wychodziła "dobrze", tak twierdzili specaliści. Dostawałam tylko tabletki nasenne lub jakieś syropki ale one nic nie dawały. Nie wiem dlaczego ta bezsenność tak długo nie ustaje i mnie tak męczy. Proszę o pomoc lub jakaś rade.

Odnośnik do komentarza

Niestety, drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Konieczna jest wizyta u lekarza. Napisałaś jednak, że miałaś robione badania, które nie wskazują na nic niepokojącego, a mimo to bardzo schudłaś ostatnio i źle śpisz. Bezsenność może pojawić się w przebiegu wielu chorób, tych natury emocjonalnej również. Czy konsultowałaś się z psychologiem albo psychiatrą? Jak radzisz sobie ze stresem? Czy odczuwasz stany lękowe? Czy obserwujesz u siebie zaburzenia nastroju?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

jakie badania robiłaś?? bezsenność czesto jest spowodowana stresem, miałas ostatnnio jakieś stresujące wydarzenia?? tez przez jakis czas nie mogłam spac w nocy, budziłam sie wczesnie ale u mnie to było przez problemy w pracy, zaczełam brc nevomix sen i pomogło, łatwiej było mi przespać noc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...