Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Mam ochotę nawet całymi dniami nie wychodzić z domu


Gość samotnaksiężniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość samotnaksiężniczka

Właśnie kończę szkołę zawodową i zaczynam szukać pracy. Ale nie chcę,nie mogę pracować. Boję się wyjść do ludzi. Ogólnie to nigdy nie miałam znajomych i zawsze byłam samotna... w nowej pracy obawiam się ludzi i tego jak mnie przyjmą, tego że cokolwiek zrobię będzie źle, a później mnie zwolnią... Kiedy wchodzę do wielkiego sklepu, gdzie jest setka ludzi nogi robią mi się jak z waty kręci mi się w głowie czuję że zaraz zemdleję. Jak mam sobie z tym poradzić? Nie mogę przecież całymi dniami siedzieć w domu bo z rodzicami również nie mam zbyt dobrych relacji. Pomóżcie, błagam!

Odnośnik do komentarza
Gość samotnaksiężniczka

EllaMi
Skoro piszesz, że uczęszczałaś do szkoły zawodowej to pewnie miałaś praktyki, tak? Jak wtedy sobie radziłaś. Może warto byłoby skorzystać z takiej opcji by zostać tam po praktykach na stażu i się trochę zadomowić.

Miałam praktyki w szkole wiec nie mogę tam zostać. a radziłam sobie marnie...

Odnośnik do komentarza

Nie mogę, nie chcę, będzie źle. - takimi myślami dołujesz się i nic dziwnego, że masz kłopoty.
Zmień myślenie, na - dam radę, będzie dobrze, poradzę sobie, a zobaczysz, że wszystko się zmieni.
Popracuj nad tym, bo samo to nie przyjdzie.
Całymi latami ćwiczyłaś te negatywne myśli /nie dam rady/, to teraz poćwicz te pozytywne myśli /PORADZĘ SOBIE/
POWTARZAJ JE SOBIE W KÓŁKO, NA OKRĄGŁO, AŻ W TO UWIERZYSZ.
Nauczysz się nowego myślenia.
A wtedy wszystko stanie się łatwiejsze i lepsze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...