Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Rozłąka z partnerem. Wyjazd za granicę


Gość Blablabla232

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Blablabla232

Witam. Mam problem z partnerem. Wyjechałam na dwa miesiące za granicę do pracy ponieważ potrzebuję pieniędzy. Mój partner nie miał nic przeciwko. Pracuję dłużej od nie go i nie mam łatwej pracy. Ake w ciągu tygodnia ciągle ma do mnie pretensje o to że mało piszę. Ale jak mam pisać skoro od 5 rano do 17 jestem w pracy. Przyjdę zjem coś wykapie się i posprzątam i idę spać. A w weekend znów on się nie odzywa. Znajomi alkohol i nie potrafi nawet napisać. Siedzę cały dzień i się o niego martwię a on tylko lata z znajomymi i pije.. I ma do mnie jeszcze pretensje że mu marudzę o to że wychodzi z domu.. Ja nie mam nic przeciwko temu żeby wychodził z domu. Ale nie. Musi cały weekend latać i pić. Mógłby chociaż do mnie napisać.. Nie wiem już co mam robić. Z pracy nie mogę zrezygnować :(

Odnośnik do komentarza

Nie fajna sytuacja. Jak sie kogos kocha to zalezy nam na kontakcie z druga osoba szczegolnie ze dzieli Was tyle km. Moze chlopak chce sie odegrac, ze nie odzywasz sie do niego. Powinien zrozumiec ze jestes w pracy, ale po pracy mozesz przeciez do niego napisac czy zadzwonic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...