Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

sesja i stres


Gość gosiofka

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliza sie kolejna sesja na uczelni, poprzednia ledwie zdalam bo zjadal mnie stres i na egzaminach nie potrafilam nic sensownego powiedziec, nie chce znów przechodzic tego samego ale znów jest kilka ustnych :( i juz mnie boli brzuch z nerwow

Odnośnik do komentarza

Ja z każdą kolejną sesją się mniej stresowałam. Możesz zacząć brać magnez w tabletkach, dodatkowo nie ucz się na ostatnią minutę. Możesz też nauczyć się technik walki ze stresem- na youtubie jest tego pełno. no i oczywiście, najlepiej jeżeli będziesz dobrze przygotowana, wtedy stres będzie mniejszy, bo co mogą dać, skoro ty wszystko potrafisz.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za rady, niestety bardzo mnie sesja stresuje :(najgorzej ustne, nie wiem co zrobić z rękami, chyba robię się blada i czerwona na zmianę i w głowie pustka od razu chociaż sporo się zawsze uczę przed egzaminami :( czy po tym nervomixie nie będę jakaś przymulona?? magnez biorę codziennie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli się zastanawiasz czy wziąć jakiś środek uspokajający to spróbuj na kilka dni przed egzaminem wziąć tabletkę i wtedy będziesz wiedziała jak ten środek na Ciebie działa.
W dzień egzaminu już nie eksperymentuj. I popieram powyższe wypowiedzi: przede wszystkim ucz się wcześniej tak byś miała pewność, że dobrze znasz materiał i po drugie spróbuj technik relaksacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Gość filemonica

na pewno wszelkiego rodzaju egzaminy to spory stres, nie każdy sobie potrafi z nim radzić, ja pamiętam jak całkiem niedawno moja kumpela zdawała egzamin na prawko, podchodziła do niego 14 razy, w końcu jej się udało, ale ile opakowań nervomixu zjadła to tylko wie ona sama :)

Odnośnik do komentarza

A próbowałaś sobie pomóc czymś naturalnym z apteki? To dobra opcja dla kogoś, kto ma taki natężony stres w określonym czasie. Mnie bardzo przy egzaminach pomogło zażywanie Nastresu, jest bez recepty i nie wywołuje otępienia, co jest bardzo ważne w takich chwilach, kiedy nauka jest na pierwszym miejscu. Nie odczuwałam również żadnych innych skutków ubocznych, a na to bardzo zwracam uwagę. To same naturalne zioła, warto po nie sięgnąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...