Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

szósty zmysł


Gość abc1217

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie czy ma ktos przeczucia które w niedługim czasie sie urzeczywistniaja?! Ja na przykład myślę o kimś i ta osoba za chwile, dłuższą krótszą dzwoni do mnie lub przychodzi, dodam ze prowadzę działalność gospodarczą i te osoby są mi obce a juz syna mojego to jest wrecz niesamowite wyczuwam najbardziej, muszę przyznać że męczy mnie to jak spada na mnie myśl o osobie o której wogole nie zamierzam myśleć, wiesz o co mi chodzi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Ja wprawdzie tak nie mam ale za to ostrzegają mnie... sny. Już wiem że jak przyśni mi się któraś z sióstr albo Ciotka albo praca to wiem że coś się będzie działo w związku z takim snem. Jeszcze nie wszystkie jestem w stanie dobrze je zinterpretować ale powoli się uczę tego. Moim zdaniem także uważam że nie ma się czym przejmować, poczytałabym to raczej na plus a nie minus. Powinnaś je rozwijać, kiedyś może to się okazać przydatną umiejętnością :).

Odnośnik do komentarza

Są teorie potwierdzające faktycznie istniejącą taką zależność, która w większym lub mniejszym stopniu się sprawdza.
Z jednej strony myśląc lub rozmawiając z kimś o tej osobie, za jakiś czas Ona się pojawia w Naszym życiu, zadzwoni lub dostaniemy od niej list; nawet elektroniczny. A z drugiej jak mawiają wielcy tego świata "wyraź życzenie przed światem, a on będzie wiedział, co zrobić, by się spełniło...".

"Cogito ergo sum", tylko kim był ten ktoś zanim stworzył tą myśl? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...