Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Brakuje mi miłości


Gość JakasTaka...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JakasTaka...

Tak jak w temacie. Jeszcze nigdy nie miałam tak na poważnie chłopaka no chyba że można liczyć moje miłości i związki z dzieciństwa z przedszkola i zerówki :P Na prawdziwej randce byłam tylko raz - rok temu. W związkach o ile związkami można to nazwać byłam tylko przez neta, ale nooo związkami chyba jednak to nazwać nie można bo to w końcu nie real. Marzę by mieć chłopaka który mnie będzie przytulał i w ogóle no brakuje mi tego co nie? Nie wiem sama czemu tak jest no w końcu mówią mi że jestem bardzo ładna i zgrabna, więc w czym jest problem? Teraz skończę gimnazjum i pójdę do technikum i mam nadzieje że w nowej szkole znajde kogoś bo ja nie potrafię po prostu być sama. Bo czy to nie jest dziwne że dziewczyna która ma prawie 16 lat nie miała nigdy chłopaka? Jestem załamana ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

To chyba jakiś trolling bo w wieku 16 lat robić z siebie starą to już przesada. Ja jestem od Ciebie 2 razy starsza i jakoś brak doświadczenia nie spędza mi tak snu z powiek. Jeśli to prawda to skup się lepiej na nauce, w tym wieku to jeszcze nie jest wstyd być dziewicą, a jeśli trolling to cóż, gratuluję pomysłu na chwytliwy temat :P.

Odnośnik do komentarza

JakasTaka, jesteś młodą dziewczyną, masz dopiero 16 lat i jeśli rzeczywiście jesteś ładna i zgrabna, to podejrzewam, że na brak zainteresowania nie będziesz narzekać. Nie szukaj desperacko chłopaka, bo możesz ulokować uczucia nie w tym, kim trzeba, kto Cię tylko zrani. Spokojnie, masz czas, choć rozumiem Twoją potrzebę bycia zauważoną, ważną dla kogoś i kochaną. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...