Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Porozmawiamy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)
Szukam kogoś kto tak jak ja odczuwa czasem potrzebę porozmawiania o wszystkim i niczym. Wiadomo, że najlepiej zawsze rozmawia i żali się komuś kogo się nie zna. :) Nie oczekuję a nawet nie chcę, wymieniać się mailem z którego korzystamy na co dzień, nie potrzebuję prawdziwych danych, nie interesuję mnie Twoja data urodzin. :) Jestem kobietą i nie mam 107 lat, szukam kogoś z kim będę mogła o wszystkim porozmawiać, komu będę mogła się wyżalić i kto będzie chciał wysłuchać mnie. Piszmy wtedy kiedy odczuwamy potrzebę, nic na siłę. :) Mam 21 lat.
Pozdrawiam :)))

Odnośnik do komentarza
Gość julitaaaa

Hey . Akurat sama potrzebuję takiej oto jakby pomocy ...mam straszny dramat życiowy w sumie następny,i nie mam zbytnio do kogo się wyżalić a faktycznie,przyznam rację ,że osobie której sie nie zna jest prościej powiedziec co leży na sercu...

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Pisanie na forum to jak czekanie na lis od ukochanego:-)
Wejdź lepiej sobie na jakiś chat, wyłap jakoś ciekawą osobę i pisz sobie z nią. Tutaj to tylko chodliwe tematy się liczą. Typu ciąża zdrada zaufanie i nic poza tym hehe

Odnośnik do komentarza

Tu jest takie forum, na którym można napisać o swoich problemach.
Zachęcam do pisania.
To prawda, że nie na wszystkie posty odpowiadamy, ale już samo opisanie problemu często przynosi ulgę.
Pozwala na uporządkowanie myśli, pozwala skonkretyzować problem, który po napisaniu może okazać się nie tak ważny, jak nam się wydawało - przed jego napisaniem.
Tylko chodliwe tematy? Nie.
Tu są poruszane różne tematy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...