Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

klotnie


Gość lili1996

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lili1996

Gdy tylko wroce z uczelni rodzice mi robia klotnie. Ostatnio o to, ze nie zjadlam kaczki. Mam juz dosc kaczek, poniewaz jem rosol i kaczke co tydzien oraz dokanczamy to w pon wt i sr. Lubie frytki i pierogi, ale takich posilkow nie mam zabardzo. A dzis tata na zlosc kupil mi pierogi, i spytal jakie chce jutro. A jak mowie im ze chce byc wegetarianka, to oni ze urodze wadliwe dzieci, i ze w ksiazeczce urodzen moje dziecko bedzie miec -10pktow i niedorozwoj serca...

Odnośnik do komentarza

Lubisz pierogi? To je po prostu zrób. Możesz tylko dla siebie, ale skoro oni cię raczą obiadami, to i ty powinnaś czasem ugotować dla wszystkich.
Mówisz, że chcesz być wegetarianką. Czemu tylko mówisz, a nie jesteś nią?
Bo oczekujesz że rodzice będą specjalnie dla ciebie gotowali?
Chyba przesadzasz, jesteś już dorosła.

Wegetarianizm. Ja nie jestem jego zwolenniczką. Badania wykazały, że takie dzieci gorzej się rozwijają, są słabsze. Ale inni twierdzą, że to zdrowe.
Może. Na pewno dobrze jest ograniczyć ilość mięsa i tłuszczu, ale nie można z nich rezygnować. Głównie tu chodzi o tłuszcze, bo pewne witaminy nie są bez nich przyswajalne.
Natura tak nas ukształtowała, że jesteśmy " wszystkożerni"
A ja uważam, że powinniśmy żyć w zgodzie z naturą.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, chcesz kims byc to badz a nie oczekuj ze inni to zrobia za ciebie.
Wegetarianizm jest dobry dla ludzi ktorzy chca odkwasic organizm. Juz 90 lat temu udowodniono ze rak jest spowodowany zakwaszeniem organizmu a owoce i warzywa odkwaszaja. Osobiscie znam chlopaka ktory mial raka i juz go nie ma wlasnie dlatego ze zastosowal rozne metody odkwaszania organizmu. Od 5 ciu lat nie je miesa, pije swieze soki, nie ze sklepu tylko wyciskane, stosuje glodowki by pozbyc sie toksyn i jemu sie udalo. W jego przypadku wegetarianizm to sposob na przezycie, koniecznosc, nie wybor.
Chcesz byc wegetarianka to nia po prostu badz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...