Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Boje się chodzić do szkoły


Gość Dominika06

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominika06

No to tak mam na imię Dominika mam 11 lat i boje się chodzić do szkoły już jeden rok zawaliłam i jak zawale drugi będzie źle w szkole wyzywają mnie od wagarowiczy. jak wruce po chorobie do szkoły zawsze wieczorem planuje co mam ubrać pakuje się wszystko ok ale rano czuje się dziwnie boli mnie brzuch i głowa zdarzało mi się wymiotować nie chce mam dość myślę o samobujstwie że jak mnie nie będzie nie będzie problemu myślę po co żyć skoro i tak umrę boje się dwóch nauczycieli POMOCY

Odnośnik do komentarza
Gość estim12

Czy rozmawialas o tym z rodzicami? Czy mowilas ze bardzo sie boisz? Dobrze by bylo zeby oni wiedzieli co sie z toba dzieje.To ze powtarzasz klase to nie jest koniec swiata.
Jezeli bedziesz sie bardzo bala i ogarna cie negatywne emocje wyobraz sobie znak stop, ten czerwony znak ktory jest na ulicy i nakazuje samochodem sie zatrzymac. Wyobraz go sobie by caly lek tez zostal zatrzymany. Ten znak w twojej glowie zatrzyma strach a ty bedziesz mogla isc dalej juz bez leku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Twój lęk przed szkołą wiąże się z lękiem przed nauczycielami, powinnaś porozmawiać na ten temat z rodzicami. Wagarowanie w niczym nie pomoże. Sama widzisz, że w ten sposób sobie szkodzisz, bo opuszczając lekcje, trudno Ci przyswoić materiał i pozytywnie napisać sprawdziany. Możesz też skorzystać ze wsparcia psychologa szkolnego albo pedagoga. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...