Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Skrajna awersja seksualna do partnera. Pomocy!


Gość Amellya

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amellya

Jesteśmy razem 7 lat. Na początku było normalnie, choć nigdy nie oddziaływał na mnie jakoś przesadnie. Ogólnie zauważyłam, że jak z kimś chcę stworzyć związek (co w sumie odbyło się tylko 2 razy) to odczuwam do takiej osoby umiarkowany, żeby nie powiedzieć niski dosyć pociąg seksualny. Natomiast najwyższy do tych, z którymi nie chcę być. I też dlatego nie chcę z nimi nie chcę być. I jak wchodzę w związek to najważniejszą dla mnie rzeczą staje się umysł. Ale, ale zauważyłam też, że po tych 7 latach nasza relacja stała się taka bardzo rodzinna. Czuję się jak w pomieszaniu relacji rodzic-dziecko i stare małżeństwo. I teraz już wcale nie odczuwam żadnego pociągu seksualnego. Nic, a nic. Nawet się nie masturbuję. No nic. Czuję jakby mi vagina wyparowała. Co jest ze mną nie tak? Mam 23 lata. On 26. Pomocy.

Odnośnik do komentarza

Rozum kłóci się z seksualnością. Wybierasz rozumem odpowiedniego partnera, a pociągają cię całkiem nieodpowiednie typy.
Jeśli chcesz z nim być, to powinnaś postarać się uatrakcyjnić to wasze pożycie. Po siedmiu latach, mogła się wkraść już nuda.
Miałaś szesnaście lat, jak zaczęłaś ten związek. W tym wieku jeszcze się poszukuje, jeszcze wybiera, może ciągnie cię do zmian?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...