Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Facet, który nudzi się po kilku latach związkami


Gość niekochana_ona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niekochana_ona

Jesteśmy w związku od 3 lat, ale zauważyłam, że mój partner stał się zimny i obojętny w stosunku do mnie. Porozmawiałam z nim, powiedział, ze po prostu uczucie do mnie już mu się wypaliło, ze jest ze mną dlatego, ze jestem dla niego bardzo dobra itp, ale jak chcę, to mogę odejść. Postanowiłam, że mimo miłości do niego chyba będę musiała w związku z tym odejść. On już 5 raz powtórzył ten sam schemat. Najdłużej był ze swoją ex żoną- bo 10, ale było dziecko, małzeństwo, wspólne sprawy. Potem były kilkuletnie 3 związki, gdzie, też ponoć po 3- 5 lat oznajmił partnerkom, ze sie wypaliło uczucie. Ze mną teraz też wytrzymał 3 lata i przestał kochać, wypalił się. Czy coś z nim nie tak? Dlaczego dochodzi tylko jego miłość do pewnego etapu, a jak wielkie zauroczenie i motyle w brzuchu mijają, to on odchodzi, bo okazuje się, ze on nic już nie czuje do kobiety i jego miłość nie przechodzi na kolejny etap? Czy to jakieś zaburzenie?

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Tak to jest z tymi samcami, że na początku zrobią dla nas dosłownie wszystko, aby tylko sobie zdrowo po bzykać. A gdy tylko już dopną swego i nasze otwory całkowicie rozbebeszą to, wtedy mają nas już gdzieś po czym zamieniają nas na lepszy model. Nie przejmuj się. Nie ty pierwsza i nie ty ostatnia dałaś się wykorzystać dla degustatora kobiecych cipek :)

Odnośnik do komentarza

Jesli dobrze liczę- "on już 5 razy powtórzyl ten schemat".
10+3x4=24 , jeśli zaczął okolo 20 to teraz ma 44. Czyli on tylko umie "troszkę" pobyć z kobietą, tylko tyle mu do szczęścia potrzeba. Znaczy trzeba wiać, jeśli ma się większe i dluższe oczekiwania od życia, a od związku w szczególności.On jest sam sobie wystarczającym światem, a tyle pięknych kobiet po tym świecie chodzi, niektore nawet dobre są- po co wiązać się tylko z jedną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...