Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nie wiem co się ze mną dzieje...proszę o pomoc...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moze zaczne od tego ze mam rocznikowo 20 lat. Jestem w trakcie matur, pod koniec kwietnia skonczylam szkołę. Jestem także w związku od roku z M. Mam oboje rodziców na których mogę polegać. To o czym chce napisać to to z czym juz sobie nie radze. Jestem osoba towarzyską, uśmiechnięta pewna siebie i strasznie wygadana.. W moim prawie 20 letnim życiu mialam 3 próby samobójcze, zycie mnie orzytlacza nie moge się odnalezc czuje sie zagubiona. Coraz czesciej zapatruje sie w jeden punkt i sie nie odzywam, mam wrażenie że wszystko wokół za szybko mija chce mi sie płakać mam coraz gorsze myśli w głowie zeby wsiąść w samochód i ze soba skończyć... Druga rzecz to nienawidze siebie... W gimnazjum katowalam sie glodowkami obsesyjbie liczyłam kcl gdy jem mam wyrzuty sumienia i czasami chcialam to zwrócić.. Nie nie jestem wychudzona.. Mam ok 70 kg wagi.. 169cm wzrostu. Czuje sie brzydka głupia najgorsze ze przestaje miec ochotę na spotkanue sie z kimś chcialabym sie zamknąć w 4 scianach i rozpoczac jaka jestem beznadziejna... Boli mnie to wszystjo czuje ze to zycie nie jest dla mnie nie wjdze przyszłości dla siebie widze tam ciemność.. Nikt o tym nie wie bo uwazana jestem za silna czlowieka ale ten stan ktkry opisalam na chwilę mija i zaraz wraca... Nie mam ochoty wstawać z lozka przelezalabym w nim caly dzien bo i tak nic nie robie w końcu skonczylam szkole... Powiem jeszcze ze siostra mojej mamy ma schizofrenie boje sie czy czasem ze mna sie cos zkego nie dzieje prosze o pomoc bo zwariuje! :(

Odnośnik do komentarza

Musisz iść do psychiatry ja też niedługo idę bo mam bulimie i jestem aspołeczna , mam myśli samobójcze i tak dalej. Boję się ale to konieczne. Może najpierw idź do psychologa, pomoże ci się z tym oswoić. Ja chodzę do psychologa od trzech lat. Strach to okropna rzecz bo powstrzymuje nas często przed rzeczami które mają nam pomóc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...