Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha przy tabletkach antykoncepcyjnych


Gość Madzikk

Rekomendowane odpowiedzi

Od około 2 la biorę tabletki. Biorę je regularnie. Tydzien temu w czwartek dostałam miesiączki. W poniedziałek brałam pierwszą tabletkę. W środę zaczęłam czuć mocny ból w górnej części brzucha i było mi niedobrze. Rano wstaje i jest mi niedobrze :(. Czy mogę być w ciąży? Może to głupie pytanie, ale po jednej sytuacji jestem przewrażliwiona. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź;)

Odnośnik do komentarza

Witam, przyjmuję tabletki microgynon 21 ostatnio miewam, bóle brzucha, miałam wykonane badania krwi, w których poziom bilirubiny wynosił 1,55 mg/dL oraz badania moczu, gdzie bilirubina wynosiła 1 , a ciała ket. 2 . Dzisiaj miałam wykonane usg i obraz był prawidłowy. Czy należy się martwić? i czy antykoncepcja hormonalna może mieć wpływ na ból brzucha i wyniki?

Odnośnik do komentarza

Witam. Od 8 wrzesnia stosuję antykoncepcje hormonalną Naraya Plus. Na początku wszystko było dobrze zero plamień i innych skutków ubocznych, wszystkie tabletki zazyłam prawidłowo. Natomiast od 19 września zaczął mnie lekko pobolewać brzuch i dostałam krwawienia i tak jest do dzis. Dodam jeszcze ze w dniach 17- 20 wrzesnia złapało mnie przeziębienie ale nie stosowalam antybiotyku. Czy osłabienie organizmu mialo wpływ na antykoncepcje , czy raczej to normalne na początku stosowania Naraya Plus ,?

Odnośnik do komentarza

Tabletki antykoncepcyjne moga osłabiac watrobę, stąd ból brzucha. Warto zażywać tabletki osłonowe np Harmonella, które zawierają cholinę, w dawce nawet większej niz powszechnie znany Hepatil. Oprócz ochrony watroby, wspomaga prace serce, naczyń krwionośnych, chroni przed zakrzepica. Nie osłabia działania antykoncepcji.

Odnośnik do komentarza

Witam. Zaczynam właśnie trzecie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych, od dłuższego czasu miewam bóle w podbrzuszu (jak podczas miesiączki) prawie codziennie oraz mam taki twardy brzuch jakby macica się napinła. Czy to skutki uboczne przyjmowania tabletek, może powinnam je zmienić? Czy może organizm jeszcze nie przywykl do hormonów i to minie? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...