Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak zrozumieć takie zachowanie faceta?


Gość Alexis999

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alexis999

Mam znajomego w pracy. Jest żonaty, ma też kochankę, o której wiedzą wszyscy- prócz jego żony. Ostatnio dowalił się do mnie- prawi komplementy, mam narzeczonego, na co ten znajomy z pracy mówi, ze czuje się o mnie zazdrosny, że chciałby zając miejsce mojego narzeczonego, że ma zranione serce, ze nie zwracam na niego uwagi! Śmiać mi się chce, zupełnie nie rozumiem, o co gościowi chodzi- jaka zazdrość?! Co najlepsze, wypisuje do mnie sms-y, ja mu nie odpisuję, to stara się wywołać we mnie poczucie winy, ze depczę mu serce, że jest załamany, że osłabł, bo nie je z bólu od kilku dni i takie inne teksty, bo odrzucam jego uczucie i męskość!!! Powiedzcie mi panowie i kobiety, co to za idiotyczne zachowanie, bo ja nie rozumiem- ma żonę, ma kochankę i jeszcze mnie miłość wyznaje, stara się za wszelką cenę wywołać we mnie zainteresowanie sobą, jakieś poczucie winy, że odrzucam jego uczucia. Czy on ma jakieś zaburzenia w mózgu, po co to robi? O czym to świadczy? Czy to jakieś żarty, bo chyba niemożliwe, by faktycznie sie zakochał w trzeciej kobiecie- mając już żonę i kochankę.

Odnośnik do komentarza
Gość Alexis999

To jest niestety kierownik. On prawi wszystkim kobietom komplementy, bardzo tandetne komplementy typu: " ma pani taki piękny uśmiech, takie ładne oczy". Śmiesznie brzmi to, jak facet w jego wieku pisze wiadomości, że przeze mnie od kilku dni nic nie jadł, bo cierpi z miłości. jak dalej nie odpisuję, to potem jakieś hasła gniewne, ze współczuje mojemu narzeczonemu, bo ja jestem oziębła nie reagując na jego uczucia, nie dając mu szansy, ze cieszy się, że jego żona taka nie jest. Stara się po prostu za wszelką cenę zmusić mnie do kontaktu innego niż zawodowy, do spotkania u niego w domu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...