Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ciągłe kręcenie głową, a problemy z kontaktami


Gość renata_1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość renata_1234

Mam taki dosyć dziwny problem. Od kilku dni pracuję w zespole z kobietą- która ciągle kręci głową- w prawo i w lewo. Po prostu głowa tak jej sie rusza, jak pieskowi- zabawce ze samochodu- jakby jakąś sprężynę w karku miała. Jej głowa jest non stop w tym ruchu- czy idzie, czy siedzi przy biurku. Strasznie mi to utrudnia kontakt z nią, bo niemal oczopląsów dostaję, jak ona tak tą głową trzepie i obraca energicznie w prawo i lewo. Jest zdrową kobieta, nie rencistką, pracujemy w biurze. mam pytanie- co moze powodować takie gwałtowne ruchy głowy na boki? Jej głowa jest cały czas w takim właśnie ruchu wahadłowym. I nie rusza nią powoli, a tak bardzo energicznie, ze gdybym ja tak przez chwilę zrobiła, to by mi się w głowie zaczęło chyba zawracać. Pytanie moze głupie, ale co moze być tego przyczyną? Pierwszy raz sie z czymś takim spotykam?

Odnośnik do komentarza
Gość renata_1234

Aż trudno mi sie z nią cokolwiek załatwia, bo samo patrzenie na to jej trzepanie głową podczas rozmowy mnie męczy, koleżanki z biura tak samo, nie mozna z nią normalnego kontaktu wzrokowego złapać przez to.

Odnośnik do komentarza
Gość lili1996

nie wiem, ale specjalnie przeciez glowa nie kreci. czasem ludzie robia dziwne ruchy przez tiki. Czasem jest to wywolane nerwami. Ale tez czasem ludzie rodza sie z wrodzonymi chorobami przez ktore maja odruchy.

Odnośnik do komentarza
Gość lili1996

specjalistka nie jestem poprostu niektorzy maja tak od urodzenia, ze cos nie tak sie dzieje. Ale skoro to jest bardzo, bardzo widoczne, to mozna spytac ta osobe o przyczyne (oczywiscie tak zeby postronne osoby tego nie slyszaly)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...