Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

choroba czy lenistwo?


Gość petentka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zanim udam się do specjalisty postanowiłam napisać o swoim problemie tutaj na forum. Może zacznę od tego, że jestem osobą bardzo spokojną, jako dziecko (teraz mam 22 lata) byłam bardzo nieśmiała w późniejszym czasie nie zmieniło się to na tyle żeby łatwiej mi się żyło. Oczywiście jeśli muszę coś zrobić, iść gdzieś z kimś porozmawiać to oczywiście to zrobię, nie mam z tym aż tak dużego problemu. gorzej jest z poznawaniem nowych osób. jestem bardzo samotna. jedyne osoby z którymi ostatnio rozmawiam to moja mama i siostra i były chłopak. Mam problemy z organizacją czasu, nie mogę sobie znaleźć pasji, ostatnio zawalam studia i nie wiem co dalej zrobić ze swoim życiem bo wiem że nieważne jaką decyzję podejmę to i tak będę sama. w związku byłam szczęśliwa ale i tak często pojawiały się chwile że byłam smutna, nie miałam motywacji do działania. ostatnio zauważyłam że pogorszyła mi się pamięć i nie potrafię się na niczym skupić. te objawy najbardziej mnie martwią. przytłoczyła mnie ilość rzeczy do zrobienia. od tego zamartwiania się boli mnie często głowa, stres powoduje ucisk w klatce piersiowej. często płaczę ale naprawdę nie chcę być dłużej w tym stanie.nie wiem jak sobie pomóc dlatego tu jestem :(

Odnośnik do komentarza

"nieważne jaką decyzję podejmę to i tak będę sama."
Tu leży przyczyna twoich niepowodzeń. To twoje negatywne myślenie cię blokuje, pozbawia energii i chęci do działania.
Aby coś zmienić w swoim życiu, musisz uwierzyć, że będzie lepiej.
Zacznij sobie to wtłaczać do głowy, zacznij powtarzać, że z dnia na dzień, coraz lepiej mi się powodzi, pod każdym względem.
Wyobrażaj sobie, że coraz łatwiej przyswajasz materiał, , że ze wszystkim dajesz sobie radę, że jesteś sprawna i energiczna.
Wyobrażaj to sobie a zobaczysz, że twoje życie zmieni się na lepsze.
I koniecznie zadbaj o kondycję, wyjdź gdzieś, coś ćwicz, zmęcz się.
To również pozytywnie wpłynie na twój organizm, odczujesz przypływ energii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...