Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zbyt krótkie wędzidełko napletkowe?


Gość Nowy96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat. Odciągnięcie napletka przy pełnym wzwodzie jest mozliwe jedynie do rowka. Przy mniejszym wzwodzie możliwe jest jego dalsze odciągnięcie . Odciągnięty napletek powoduje ucisk prącia, a naciągnięte wędzidełko wygina żoładź w dół. Poniżej przedstawiam zdjęcia prącia. Czy wędzidełko jest zbyt krótkie? Czy uciskanie prącia napletkiem spowodowane jest zbyt krótkim wędzidełkiem?

monthly_2016_04/zbyt-krotkie-wedzidelko-napletkowe_3869.jpg

monthly_2016_04/zbyt-krotkie-wedzidelko-napletkowe_3870.jpg

monthly_2016_04/zbyt-krotkie-wedzidelko-napletkowe_3871.jpg

monthly_2016_04/zbyt-krotkie-wedzidelko-napletkowe_3872.jpg

monthly_2016_04/zbyt-krotkie-wedzidelko-napletkowe_3873.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Gość 1321
W dniu 9.01.2021 o 11:34, Gość dupa dupa napisał:

Miałem to samo i jestem właśnie po zabiegu usunięcia wędzidełka :) jak mi się zagoi wszystko to Ci powiem czy to coś dało

Ja mam to samo tylko, że w wieku 16 lat i nie wiem jak poinformować o tym rodziców, jakieś propozycje jak wytłumaczyć jakim sposobem to odkryłem ?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest wizyta u urologa… Sam miałem kiedyś bardzo podobny problem, też długo z tym zwlekałem, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Leczyłem się u świetnego lekarza Przemysława Dudka z SCM clinic, który wykazał się nie tylko dużym wyczuciem, ale również wiedzą i zrozumieniem. Uważam, że nie warto przekładać tego rodzaju wizyt na później, bo przy odpowiednio dobranym leczeniu, problem da się bardzo szybko rozwiązać. Dużo zdrowia życzę! 

Odnośnik do komentarza
Gość a jak sie leczyłeś?
W dniu 18.01.2021 o 16:58, Gość Mareq napisał:

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest wizyta u urologa… Sam miałem kiedyś bardzo podobny problem, też długo z tym zwlekałem, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Leczyłem się u świetnego lekarza Przemysława Dudka z SCM clinic, który wykazał się nie tylko dużym wyczuciem, ale również wiedzą i zrozumieniem. Uważam, że nie warto przekładać tego rodzaju wizyt na później, bo przy odpowiednio dobranym leczeniu, problem da się bardzo szybko rozwiązać. Dużo zdrowia życzę! 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...