Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Cały czas śpię i nie mogę sobie poradzić sama ze sobą .


Gość ktosika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem , potrafię cały czas spać , w nocy śpię gdy przyjdę do szkoły ( często spóźniona ) to tylko szukam momentu żeby sobie przykimać i w ten sposób omija mnie dużo na lekcji i nie ogarniam tematów .
Przyjdę ze szkoły to przeważnie włączam komputer na 2 godziny by posłuchać muzyki i czasami coś popisać i później śpię . Przez to mam poważne problemy ze szkołą , z relacjami , rodzice mówią że jestem leniwa i że jestem pasożytem i absolutnie się z nimi zgadzam chociaż często wykłócam , ale nie potrafię sobie z tym poradzić . Czasami jest źle i postanawiam coś z tym zrobić np dostanę kolejną jedynkę postanawiam nie spać i pouczyć się trochę po szkole , ale miną 2 dni i dalej robię to co robiłam wcześniej .
Oprócz tego mam dużo problemów , gdy jednak zdarzają się dni gdy wyjdę do ludzi to często jest tak że mnie przygnębiają albo zdarza mi się często pić alkohol , prócz tego że jestem leniem to jeszcze jestem nałogowcem .
Co raz bardziej mam ochotę zasnąć tak aby się nie obudzić ale z drugiej strony tego nie chcę , chciała bym osiągnąć swój cel ale w tym wszystkim brakuje mi co raz bardziej energii i odwagi a wzrasta poczucie zmęczenia , osamotnienia i przygnębienia a prócz tego lęk że już zawsze tak będzie a nawet gorzej . Przepraszam za moją składnie i haos mojej tego wątku ale inaczej nie potrafię . Nie wiem już co mam zrobić ze sobą ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...