Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wygląd a depresja


Gość t...l

Rekomendowane odpowiedzi

Depresja spowodowana wyglądem?, czy choroba psychiczną. Od kilku lat dokucza mi fakt że mój nos wygląda nie tak. Sytuację pogarszala siostra codziennie się wymieniając. Prawda jest taka że nie wychodzę z domu wstydzę się gdziekolwiek iść.i to tylko przez ten nos. Nijak nie mogę się z nim pogodzić. Albo operacja albo samobójstwo. Nie wychodzą mi relacje ze znajomymi bo ten nos. Psycholog by mi nie pomógł bo i tak będę się patrzyła w lustro.i będę widzieć to samo. Mam 17 lat. Jakaś rada?

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś sama. Mam to samo. Natura nie podarowała mi zgrabnego nosa. Jest po prostu szpetny :( Zbyt długi, spiczasty, i zakrzywiony jak u aktora Jeana Reno. Z tym, że Jeanowi Reno taki nos pasuje i wygląda OK, ale nie u mnie.

Sam myślę o operacji plastycznej. Bo po prostu nie czuje się komfortowo z takim nosem :(

Odnośnik do komentarza

No niestety, ludzie pierwsze na co patrzą jak kogoś poznają to twarz, a na środku twarzy jest nos, ja mialem problem ze szparą między jedynkami. Dlatego starałem sie nie otwerać często ust żeby ludzie nie widzieli.. Dopiero w wieku 20 lat poszedłem z tym do dentysty i to pomogło. Operacja nosa ( o ile ci jeszcze bardziej nie wykrzywią, bo słyszałem o takcih przypadkach ) to nie zły pomysł..

blog - www.pasja.xaa.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...