Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Napady agresji, płaczu itd. nerwica ?


Gość BlackSmokes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BlackSmokes

Od zawsze w moim domu nie działo sie za dobrze. Radzilam sobie z tym czasem lepiej czasem gorzej, ale od ok roku nie radze sobie nawet ze soba. Miewam napady agresji i płaczu, ktore sa czesto spowodowane nawet najmniejszymi błachostkami. Nigdy nie potrafilam z nikim o tym porozmawiac , wszystko w sobie tlumie ( nawet napady agresji, tlumiac to czuje totalny roz***rdol w glowie i bezsilnosc, a wtedy zaczynam płakać) . Co sadzicie na ten temat ? Czy to jest jakas choroba ?

Odnośnik do komentarza

Witaj, wiem o czym mówisz. Sama miałam taki problem. W pewnym momencie swojego życia cała sytuacja mnie przerosła, do tego stopnia, że postanowiłam umówić się do psychiatry, aby ten dał mi skierowanie do psychologa. Udało się. Zaczęłam systematycznie chodzić do psychologa, była nim kobieta, bardzo mi pomogła. Gdybym znowu była w takim momencie swojego życia na pewno podjęłabym te same kroki. Psycholog nie zna Cię, nie ocenia. Stara się pomóc ci zrozumieć samego siebie i to co cię boli.. prowadzi w taki sposób rozmowę, abyśmy my sami doszli do tego jak rozwiązać dany problem.

Agresja i płacz są związane z tym, że nie radzisz sobie z emocjami. Bierze się to stąd, że w naszej głowie następuje przesilenie i przesyt (natłok) myśli. Nie uwolnisz się od tego dopóki się nie wygadasz komuś, kto Cię nie będzie oceniał i postara się pomóc zrozumieć problem.

Porozmawiaj z kimś komu ufasz lub umów się do psychologa. Wizyta jest bezpłatną kiedy skierowanie dostaniesz od psychiatry.

Pozdrawiam. W razie potrzeb służę pomocą, kana26

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...