Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak mam to rozumieć?


Gość Poirytowany12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Poirytowany12

Witajcie!
Jestem prawie 2 lata z dziewczyną, którą kocham nad życie...
Jest dla mnie całym światem. Ona mówi mi to samo... Chociaż zaczynam w to powątpiewać.
Zauważyłem, że pisze ze swoim "przyjacielem" bardzo często, praktycznie codziennie wchodzi na jego profil na portalu.
Kiedyś już z Nią rozmawiałem na ten temat ale ona mówi, że to tylko przyjaciel. Od Jej siostry dowiedziałem się, że kiedyś coś ich łączyło, pisała z nim po nocach, spotykała się, aż w końcu wyjechał.
Dla mnie jest to nie do wyobrażenia, że utrzymywałbym bliski kontakt z osobą, z którą mnie coś łączyło, będą w szczęśliwym związku...

Już mi się nie chce z Nią o tym rozmawiać, bo jak zwykle będzie... "Kochanie, przecież to tylko przyjaciel, Ty jesteś najważniejszy..."

Co mam o tym myśleć?
Chodzę tylko wkurzony codziennie.

Odnośnik do komentarza

testuje Cie pewnie

powiedz jej ze rozumiesz i ze spoko
potem zacznij pisać z koleżanką i nie mów jej nic o tym

jak sie spyta i w końcu zauważy udzielaj jak najkrótszej odpowiedzi i tak jakby to w ogóle nie był najmniejszy problem

jeśli będzie podejrzewać że chcesz się odegrać to powiedz jej że to ona pierwsza napisała i ze jak jej to przeszkadza to moze zakonczyc pisanie ale to by bylo chamskie bo ta laska jest bardzo sympatyczna i bla bla bla bla

jak jest spoko to się umówcie że może żadnego pisania z "przyjaciółmi" ale to już tak na końcu tej akcji

to jest ta lepsza wersja wydarzen, moze byc tez tak ze troche sie Toba nudzi, jak to zrobisz na pewno zyskasz w jej oczach wiec to zapobiegnie też tej ewentualności

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...