Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

ciagle wmawianie chorob i strach przed smiercia.


Gość monika719

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika719

Witajcie! Z tym problemem pisze na tym forum, chociaz zastanawialam sie nad forum zdrowie. Do rzeczy moj problem polega na tym ze caly czas wmawiam sobie ze jestem chora. Zaczelo sie chyba od myslenia ze mam raka piersi kiedy to uderzylam sie w jedna. Pozniej wszystkie objawy minely i przez jakis czas byl spokoj, ale kiedy to byla ta pierwsza fala imigrantow przez kazdy glosniejszy dzwiek, wybuch, zwlaszcza po zmroku wydawalo mi sie ze zaraz rozpocznie sie wojna, koniec swiata etc. Bylam spanikowana i przerazona. Albo kiedy na ukrainie panowala swinska grypa, bylam pewna ze ja dostane, po przeczytaniu w internecie objawow juz czulam ze cos ze mna jest nie tak. Teraz wydaje mi sie ze mam raka mozgu. Od paru dni Boli mnie glowa, a wczesniej mialam zawroty glowy. Bylam po nich na badaniu krwi i wszystko wyszlo w porzadku. Ale boje sie ze to wlasnie cos w glowie. Nie wiem juz co jest prawdziwe a co mi sie tylko wydaje. Ostatnio jestem ciagle zmeczona i Nie potrafie sie wyspac. Jak czytam o jakims chorobsku to od razu mysle ze to mam. Aha i dodam ze mam 16 lat. Pomozecie ?

Odnośnik do komentarza

Witam- są to objawy nerwicy lękowej, koniecznie musi się Pani zgłosić na psychoterapię. Ważna też jest zmiana stylu życia np. unikanie toksycznych osób w swoim otoczeniu, uprawianie codziennie sportu, słuchanie płyt relaksacyjnych (trening autogenny Schuca na you tube). To może Pani bardzo pomóc a gdyby się nie udało należy wspomóc się lekami. Ma Pani już objawy depresyjne co może być znakiem, że jest Pani już baaaaardzo zmęczona lękami- Warto się zacząć leczyć:-) Pierwszy krok już Pani zrobiła-zaczęła Pani pytać, życzę powodzenia następnych działaniach-wizycie u terapeuty! Pozdrawiam serdecznie Sylwia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...