Skocz do zawartości
Forum

Pozytywne testy a brak ciąży


Gość joasia197631

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joasia197631

w dniu 24 lutego 2011 dostałam ostatnią miesiączkę-cykl mam zawsze co 26 dni i oczywiście była.Następna powinna być 20 marca(niedziela) 2011 i już nie mam...
W dniu 6 marca doszło do zbliżenia z mężem,ale jakoś nie przywiązywałam wagi czy będę w ciąży czy nie -stawiałam na los,choć bardzo chcemy
w dniu 18 marca(piątek) poszłam do ginekologa ponieważ odczówałam pieczenie w okolicach pochwy i lekarz po zbadaniu( ciąże wykluczył) zapisał mi krem dopochwowy-brałam g***
ale jakoś zle się czułam -ucisk w dołku pod żebrami więc w poniedziałek 21 marca 2011 poszłam do lekarza ogólnego i stwierdził sprawy gastrologiczne,znowu leki bioprazol i takie tam.
Nadal brak miesiączki...w środę 23 marca zrobiłam test wyszedł pozytywny potem w czwartek i piątek nadal pozytywny,w piątek 25 marca zrobiłam test z krwi -wynik 611,5
więc biegiem do lekarza,było usg dopochwowe i BRAK CIĄŻY -pęcherzyka
Lekarz stwierdził,że testy mogą się mylić, a wynik z krwi za mały by mówić o ciązy.
ZGŁUPIAŁAM JESTEM CZY NIE JESTEM W CIĄŻY???
boli mnie podbrzusze,troszkę piersi ale nic więcej
pozdrawiam Joasia

Odnośnik do komentarza

Pozytywne wyniki trzech testów ciążowych wskazują na ciążę. Wynik betaHCG faktycznie jest niski, ale nie na tyle, by jednoznacznie móc ciążę wykluczyć. W obecnej sytuacji wskazane jest powtórne wykonanie testu z krwi. Wzrost stężenia hormonu będzie przemawiał za rozwijającą się ciążą. Możliwe jest, że pęcherzyk był jeszcze za trudny do uchwycenia w USG.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...