Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co to za narkotyk?


Gość diidii

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam o pomoc w określeniu pod wpływem jakich narkotyków była bliska mi osoba.
On zarzeka się, że był pijany (miał podobno wypić pół litra wódki 'z gwinta'), ale nie było od niego czuć intensywnej woni alkoholu. Ponadto jest to osoba, która znam od ponad dwudziestu lat i zupełnie inaczej się zachowuje jak jest pijana.
Wiem, że ma skłonność do narkotyków - w przeszłości był uzależniony od marihuany itp.
Ja nigdy nie miałam do czynienia z żadnymi narkotykami, dlatego nie wiem co mógł wziąć. Będę niesamowicie wdzięczna za pomoc.

Objawy:
- agresja - popychanie, szturchanie, zastawianie ciałem drogi ucieczki,
-bardzo duże pobudzenie - podskakiwał, machał rękami, kucał, obracał się. Trwało około 3 godzin.
- cały czas krzyczał,
- zwężone źrenice, puste spojrzenie,
- problemy z pamięcią - przywitał się ze mną po kilkudziesięciu minutach znów chciał się ze mną witać, oddał koledze pieniądze za 15 min chciał je znowu oddać,
- NIE bełkotał - mówił (krzyczał)dużo, szybko, płynnie,
- rozpoczynał jeden temat, później nagle go zmieniał na zupełnie inny, który nie był powiązany z pierwotnym tematem,
- wyciągał rzeczy sprzed lat, nie pamiętał ostatnich wydarzeń z życia np. mówił do mnie tak jakbym wciąż była z moim byłym chłopakiem (prawie 2 lata temu się rozstaliśmy) i zapomniał, że jestem od roku związana z kimś zupełnie innym.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Mógł to być każdy narkotyk. Z narkotykami jest podobnie jak z alkoholem. Jeden po zażyciu zachowuje się normalnie, a drugi natomiast zaczyna szaleć. Powiedz lepiej dla kolegi, że jak nie ma umiaru to, lepiej niech całkowicie się wyrzeknie tego świństwa.

A tak swoją drogą to, strasznie głupie jest to pytanie wiesz:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...