Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Boję się swojej homoseksualności


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat i kocham dziewczyny. Nigdy nie byłam w żadnym związku. W gimnazjum podobali mi się zarówno chłopcy jak i dziewczyny, lecz nigdy nie zwierzałam się z tego koleżankom. W 3 klasie zainteresowałam się koleżanką ze szkoły. Nie powiedziałam jej o swoich uczuciach, rozmawiałyśmy tylko kilka razy i pomimo, że wiedziałam o jej chłopaku, zawsze przy niej miałam motyle w brzuchu. W liceum całkiem przestali podobać mi się chłopcy. Jeden kolega daje mi do zrozumienia, że jest mną zainteresowany, a ja staram się go grzecznie ignorować. I nagle spotkałam tą dziewczynę, o której ciągle myślę. Praktycznie nic o niej nie wiem, lecz za każdym razem gdy widzę ją w szkole aż chce mi się żyć i wszelkie obawy mijają, Bardzo chciałabym ją poznać, lecz nie mam pojęcia jak.
Najbardziej boję się tego, że zawsze będę samotna, a także odrzucenia przez rodzinę. Moja mama jest bardzo religijna i nie byłaby w stanie zaakceptować tego, że jestem lesbijką. Nie wiem co pomyślałaby moja siostra. Bardzo pragnę się ujawnić, ale wydaje mi się, że to zmieni wszystko na gorsze. Powiedziałam jedynie przyjaciółce, która to akceptuje, lecz przyznała, że nie sądzi, że to jest prawdziwe. Cóż, to jednak jest prawdziwe. Czasami nie mogę spać w nocy lub płaczę cały dzień, bo czuję, że zawiodłam rodzinę. Czuję się bardzo samotna i boję się, że nigdy nie będę szczęśliwa. Czy powinnam powiedzieć rodzinie?

Odnośnik do komentarza
Gość pa_szczak

Ach !
O tym, że uważasz się za lesbijkę najlepiej powiedz rodzinie w czasie uroczystego, świątecznego śniadania. :P

A tak na poważnie, to po co się z tym spieszyć. Póki co, to Ty masz tylko wewnętrzne przekonanie dotyczące Twojej orientacji seksualnej. Poczekaj spokojnie. Pójdziesz dalej, będziesz w związku z dziewczyną, to wtedy się będziesz martwić, kiedy i jak przedstawić ją mamusi. :D

Odnośnik do komentarza
Gość xxxxxxxxxxx3

To jest Twoje życie czy mamy albo siostry? Twoje! Rób to, co podpowiada Ci serce i co sprawi, że będziesz szczęśliwa :) Łatwo powiedzieć "powiedz rodzicom" ale każdy rodzic jest inny... Najłatwiej będzie to zrobić kiedy już nie będziesz z nimi mieszkała :) Jeśli Ciebie kochają to nie będą mieć z tym problemu. P.S. Nie ma nic złego w byciu homoseksualistką :)
Powodzenia, uśmiechnij się :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...