Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wyśmiewanie,początek depresji


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo cieszę się , że mogę tutaj opisać mój problem. Otóż chodzę do 3 gimnazjum w Lublinie i jestem wyśmiewany w szkole. Przez 1,2 klase byłem wyśmiewany , ale w 3 klasie już jest okropnie. Dowiedzieli się od dziewczyny którą kochałem, że do niej pisałem, zaczepiałem (niby) itd. i zaczynają mnie przezywać od jej imienia , bardzo niemiłe wyrazy. Ogólnie wyśmiewają wszystko w czym jestem kiepski np. w sporcie. Przez to bardzo cierpie. Mój tato pracuje za granicą i mieszkam z mamą, to dodatkowe utrudnienie. Straciłem dziewczynę, którą bardzo kochałem i wyśmiewanie ,,kolegów'' ,przez które zaczynam mieć depresję tzn. Nie mam w ogóle apetytu , jem na siłe, nie moge spać w nocy, często wylewam łzy ( jestem osobą wrażliwą nad czym ubolewam) Mam problem z żołądkiem ( lekarz mówi, że moge mieć nerwice i musze zrobić badania , prawdopodobnie mam wrzody. Dlatego przez takie sytuacje mam problemy zdrowotne. Z góry dziękuję za pomoc !

Odnośnik do komentarza

Miałem to samo co ty teraz przechodzisz . Gimnazjum to najgorszy okres. ZwłaszcZa dla słabszych ludzi. Jako starszy powiem ci że Też byłem wyśmiewany, śmiano się ze mnie , nawet rzucano we mnie różnymi rzeczami. źle wspominam ten czas. Ale nie poddawaj sie. Zawsze możesz iść do dyrektora , do psychologa szkolnego to zgłosić, albo po prostu zmienić szkołę. Ja jakbym zmienił wtedy szkołe , pewnie by się wiele zmieniło, ale tak jak ty się bałem po prostu zmienić szkoły. Zawsze byłem najgorszy. Też miałem depresje która szybko minęła, jakoś przetrwałem ten horror , to upokorzenie . Ale to był najgorszy okres mojego życia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...