Skocz do zawartości
Forum

Mała miesiączka, plamienie i pozytywny test


Gość tatia

Rekomendowane odpowiedzi

mam 36lat,mam 14,5 l.synka,od dawna staram sie o 2 dziecko,4,5 lata temu mialam ciaze pozamaciczna-laporoskopija,dalej nic,ostatnij rok mialam reg.cyklok.30dni.bez zadnych lekow horm.wiec dostawalam mies.okolo 3-5 dnia kazdego mies.ale dostalam 4.01,a potem 25.01,potem 3.03,ktora byla bezbolesna,bez pms,i trwala 3 dni,duzomniej obfita,16.03 zaciely sie male-male brazowe plamienia,ktore to znikaly wogule,ale od mies.urosly bardzo mi piersi,sa b.dotkliwe,mam nudnosci,reaguje na kazdyj zapaz,i straszny apetyt,wiec bardzo martwilam sie plamieniami i dziwnym stanem,mam 36,9-37,3 temp.drezczy czasami,teraz zaparcia,ktory konciam sie b.bolesnym bolem brzucha i malym plamieniem ale bardzej czerwonym z pochwy,jestem naokroglo zmeczona,myslalam,ze to wczesna menopauza,ale moi reakcjii zmusili mi zrobic test-22.03 i 24.03-rankiem-bardzo szybko 2 kreski,jak mialam jakies okres przeciez,a w tym cyklu za wczesniej-teraz odczuwam butkotanie w brzuhu,to w jedn,to w drugim jajniku ciagniecie,dzwne uciucie w macice,promieniuje mi bol w pas ,biodro,nogi,mam nadal mal.krwawienie,po wysilku lub tualecie-pomozcie mi,blagam,boje sie wszystkiego,nie jestem polka,nie mam swojego lekarza

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Pozytywny wynik testu ciążowego może świadczyć o tym, że doszło do zapłodnienia. Ponieważ w pierwszym okresie ciąży występuje duże zagrożenie poronienia, objaw jakim jest plamienie powinien być skonsultowany z lekarzem. Jeśli nie posiadasz polskiego ubezpieczenia to zawsze możesz udać się na płatną wizytę prywatną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...