Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Niskie poczucie wartości u nastolatka


Gość w...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,chciałbym zwrócić się poradę gdzie udać się z tym co mi właściwie dolega.Moje złe myślenie o samym sobie wprowadza mnie w zakłopotanie każdego dnia i czuję że przez to nie jestem sobą i myślę o sobie.Mam niskie poczucie własnej wartości,lecz pomimo moich starań,które sam w tym kierunku robię potrzebuje jednak wsparcia specjalisty,który pomoże zbudować mi stabilne poczucie własnej wartości.Chciałbym odetchnąć i stać się sobą nie porównując się do innych ludzi.Proszę o szczerą pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość MrKraone

Doskonale wiem jak to jest. Niskie poczucie własnej wartości zapewne nie pozwala ci normalnie funkcjonować w społeczeństwie, ponieważ czujesz się gorszy. Ale w rzeczywistości tak nie jest. To twój mózg każe ci tak myśleć. Rozwiązaniem problemu jest udanie się do psychiatry. Możesz w to nie wierzyć, ale przypisze ci leki, które poprawią twoją pewność siebie. Oczywiście nie zobaczysz efektów od razu. Musisz być cierpliwy, i brać leki regularnie. Też to przechodziłam, i wiem jakie musi być to dla ciebie trudne. Ciągłe porównywanie się do innych to prawdziwa tortura. Trzymaj się ciepło, mam nadzieję, że uporasz się ze swoim problemem jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...