Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Codzienne myśli samobójcze u 15-latki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem Martyna. Nie wiem jak poradzić sobie z życiem. Znam wiele osób które próbowały popełnić samobójstwo i sama tego próbowałam. Wszyscy mnie obrażają i wyzywają. Mam codziennie myśli samobójcze. Mój chłopak się zaczyna mnie bać. Proszę o pomoc w tej sprawie... Chcę znowu żyć normalnie. Z wyrazami szacunku Martyna P.

Odnośnik do komentarza
Gość MrKraone

Kochana, bardzo, ale to bardzo ci współczuję. Każdy czasem gubi się w życiu, ale myśli samobójcze to bardzo poważny problem. Chciałabym poznać twoją sytuację dokładniej, ponieważ z depresją oraz myślami samobójczymi można walczyć. Nawet gdy myślisz, że to już koniec i nie da się z tym nic zrobić. Ale martwię się o inne rzeczy, na przykład szkołę, czy masz przyjaciół, lub o twoją sytuację w rodzinie. Bardzo chciałabym ci pomóc, ale do tego potrzebuję troszkę więcej informacji na ten temat. A czy mówiłaś o swoim problemie rodzicom? Jeśli nie, to naprawdę powinnaś. Czy oprócz myśli samobójczych coś jeszcze cię gnębi? Cierpliwie czekam na odpowiedź, i serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...