Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Natrętne myśli u 15-letniej osoby


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nazywam się Alicja i mam 15 lat. Moim problemem jest chęć bycia chorą psychicznie i porwaną. Lubię być nieszczęśliwa i odrywać się od rzeczywistości w mroczniejszą, pełnej przemocy. Zdarza mi się też "przejmować" czyjąś osobowość, dla samej przyjemności. Czuję wtedy, jakbym niszczyła dobre mienie tej osoby. Sprawia mi to radość. Denerwuje mnie szczęście innych - zawsze wyobrażam sobie, że tą osobę spotyka jakaś tragedia. Czy ja jestem chora, czy to tylko wina dojrzewania? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość MrKraone

Wiesz, szczerze to ja też tak mam, ale to co piszesz jest dosyć niepokojące. Myślę, że to po prostu taki wiek i powinnaś to przeczekać. Chyba że to naprawdę ci przeszkadza, wtedy trzeba ci jakoś pomóc. Ja też lubię zatracać się w ciemności, ponieważ uważam, że smutny i mroczny świat jest o wiele bardziej interesujący. Też nie lubię szczęścia innych, ale w środku czuję potrzebę pomagania innym ludziom. Jestem dziwna i nawet sama nie wiem czego ja w ogóle chcę. Bardzo lubię ludzi takich jak ja, z "podłym" charakterkiem jak ty, ponieważ tacy ludzie są najbardziej interesujący. Opcją może być też to, że to są po prostu twoje klimaty, i nic tego nie zmieni. Nie musi to oznaczać, że jesteś chora psychicznie, tylko po prostu to jedno z twoich zainteresowań. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...