Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem z Partnerką


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 5 lat jestem z dziewczyną która jest chyba za bardzo zazdrosna i kontroluje mnie przy czym przemienia się to w wyzywanie i krzyk.
Jak to ma do siebie dziś miała miejsce taka sytuacja. Jadę do rodziców wieczne kontrole co 5-10 min telefony.
Jeśli nie wracam w ciągu 1h to zaczyna się SMS typu "Sku**** do domu" "Bachor do Chałupy" i wiele gorsze. Gdy już w domu jestem krzyk awantura a nieraz nawet rękoczyny jak bym nie wiem gdzie i ile był, od niedawna przyz takie coś mam silny ból w mostku a raczej kolenie wydaje mi się że długo już tak nie wytrzymam a nawet jak jest normalnie ona nawet nie kiwnie głową by coś z sobą zrobić, a ja jestem na skraju wytrzymałości.

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Typowy przemocowiec ( nie wiem jak brzmi forma żeńska), też bym wiała, bo życia to ty z nią nie będziesz miał. Możesz ją jeszcze wysłać na terapię tylko nie wiem, czy ci zębów nie wybije po takiej propozycji)

Odnośnik do komentarza

5 lat? Chłopie, to nie Ty jako Twój sobowtór to pisze, ale człowiek widmo klepiący w klawiaturę!!
Podobny sajgon miałem krócej niż trwa 3 letnia służba wojskowa w marynarce wojennej i do dzisiaj czuję się jak weteran z Wietnamu, jak wiatr wspomnień z tamtych lat zawieje.
Spier....ć Ci radzę nogami do przodu i to w podskokach nie oglądając się za siebie, bo lada dzień nie będzie co z Ciebie zbierać tak brutalnie mówiąc.

Odnośnik do komentarza

~margolcia_63
Ja zrozumiałam, że per bachor to do autora owa dama się zwraca.

Przy takiej damie to ciężko kulturę zachować...
Jak jeszcze powie, by mu doradzić jak tego szatana w ludzkiej, damskiej skórze ujarzmić... ja wysiadam psychofizycznie :)

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

GrzesssKw
jeśli nie wracam w ciągu 1h to zaczyna się SMS typu "Sku**** do domu" "Bachor do Chałupy" i wiele gorsze

Może i tak Margolciu. Ciężko cokolwiek zrozumieć z takiego przykładu wypowiedzi. Dla mnie po prostu wydaje się to trochę dziwne, żeby na dorosłego mężczyznę kobieta wołała Bachor do domu.

Odnośnik do komentarza

Martwie się jej stanem tym bardziej że jest w ciąży myślę każdego dnia by uciec z tego co wiem nie miała łatwego dzieciństwa ale tak być nie może chora zazdrość. Tym bardziej że mamy 3 letnią córkę dziś rano mam zamiar powiedzieć jej albo wóz albo przewóz.
Chyba naprawde wszyscy mają rację mówiąc że jestem niespotykanie spokojny i cierpliwy. A dodam jest taka piosenka KaEn- Historia Pewnej Miłości, przedstawia identycznie moją historie

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Tak właśnie przepuszczałem, że macie dziecko. Ja jak byłbym na Twoim miejscu, to raczej próbowałby się jakoś wywinąć od takiej zołzy.
Szkoda zdrowia dla takiego znerwicowanego babsztyla marnować.
Uważam, że ultimatum na nic się tu zda, chociażby dlatego, że nawet jak ona przystanie na Twój warunek to i tak za jakiś czas pewnie jej znów odbije i ponownie będzie zachowywała się wobec Ciebie po chamsku.
Odejdź i próbuj walczyć o prawa do dzieci, bo naprawdę szkoda ich zostawiać, dla takiej chorej psychicznie kobiety.

Pozdrawiam D.R

Odnośnik do komentarza

Powiedz jej, że musisz od niej odpocząć, nie słuchaj krzyków, wyjdź z domu i zamelinuj się gdzieś na jakieś dwa dni. Wyłącz telefon, nie odbieraj wiadomości, żadnych kontaktów. Uprzedź tylko rodziców że cię nie ma, aby się nie martwili.
Po dwóch dniach zadzwoń i spytaj, czy już się uspokoiła. Jeśli nie to powiedz, że poczekasz jeszcze trochę, aż jej minie. I zostań tam na następny dzień.
Jeśli jej na tobie zależy, to może coś do niej dotrze i uspokoi się.
Być może jednak wyrzuci cię z domu - na to też musisz być przygotowany.
Jednak jeśli masz dość, to przynajmniej nie będziesz musiał podejmować decyzji, ona za ciebie to zrobi.

Albo jak zaczyna się awantura, to bez słowa obracasz się na pięcie i wychodzisz na spacer- i nie odbierasz telefonów!

Długo tak nie wytrzymasz, musisz zacząć działać. Niech cię zmobilizuje też to, że dzieci wychowane w takiej toksycznej rodzinie, też będą "skrzywione" psychicznie.

Odnośnik do komentarza
Gość AdaToNieWypada

Biedne te dzieci będą. Ale moim zdaniem powinieneś odejść, tylko od razu zadbaj o widzenia z dziećmi, bo patrząc na to jak się zachowuje może utrudniać Ci z nimi kontakt. Jeśli dojdzie do rękoczynów to wezwij policję, tak będziesz miał dowód w ewentualnej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...