Skocz do zawartości
Forum

Odczuwanie smutku u 16-letniej osoby


Gość i...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 16 lat, od dłuższego czasu odczuwam ciągły smutek, który jest już nie do zniesienia. Codziennie mam problem z wyborem oraz wykonaniem jakiejkolwiek czynności. Coraz cześciej boli mnie głowa i brzuch, moje zachowanie zazwyczaj utrudnia mi nawiązanie relacji z nowymi osobami, ponieważ jestem osoba bardzo wrażliwa i zamknięta w sobie.

Odnośnik do komentarza
Gość MrKraone

Witaj! Myślę, że masz objawy typowo depresyjne. Ciągły smutek na pewno nie pozwala ci normalnie żyć. Ból brzucha i głowy jest spowodowany twoim stanem psychicznym. Dlatego jak najszybciej trzeba ci pomóc, żeby twój stan się nie pogorszył. Porozmawiaj o tym z rodzicami. Rozwiązaniem jest albo udanie się do psychologa na terapię, albo do psychiatry, który przypisze ci odpowiednie do twojego stanu tabletki. Czy oprócz tych objawów coś jeszcze cię niepokoi?

Odnośnik do komentarza

Przebadaj się u zwykłego lekarza, by wykluczyć chorobę. Te bóle mogą być spowodowane stresem, ale też coś niepokojącego może się dziać w twoim organizmie.
Nie zatracaj się w smutku, coś z tym zrób. Idź na jakiś kurs tańca, albo na jogę lub coś podobnego, a przynajmniej codzienny spacer lub rower.
Działaj, zmuś się do tego a zobaczysz, jak szybko poprawi ci się samopoczucie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...