Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Poleccie psychiatre lubelskie/podkarpackie


Gość Gyh

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę Opiszcie swoje doświadczenia z psychiatrami -kogo możecie polecić, głównie z okolic Tomaszowa Lubelskiego, Rzeszowa,Leżajska, Zamościa, Jarosławia, Przemyśla,Przeworska. kogoś dobrego, zaufanego, kto poświęci godzinę na postawienie diagnozy, wysłuchanie wszystkich objawów, nie patrzy tylko na pieniądze, jest empatyczny, kompetentny, wszystko tłumaczy, interesuje się losem pacjenta i zapisuje na konkretną godzinę.a nie, lekarz postawil diagnozę po 10 minutach i przez jedno popołudnie przyjmuje 20 ludzi. nie da się porządnie wysłuchać, a tylko się człowiek denerwuje. musi czekać 5 godzin a jeszcze ma lęki. Proszę w paru zdaniach o lekarzu, o leczeniu, o podejściu, o koszcie wizyty, bo chciałabym prywatnie. i u lekarza który ma doświadczenie, a nie ledwo po studiach. Dotąd byłam bardzo źle leczona. tylko mi sie pogorszyło i mój stan jest jeszcze gorszy niż przed leczeniem. poza tym przytyłam 20 kilo. A dr w ogóle nie reagował na moje słowa, że strasznie się źle czuje. Byłam wysmiewana i poniżana. Dr mówił że to nic takiego, że trzeba mnie wygnac do roboty. wychodzilam gorzej chora i załamana z gabinetu . Straciłam wiarę w dobrych lekarzy. Chciałabym odzyskać wiarę w to że naprawdę istnieje ktoś, kto się interesuje losem pacjenta i naprawdę chce pomóc. Tylko proszę bez glupich komentarzy, bo na pewno mi się nie polepszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...