Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dobry psychiatra w okolicach Leżajska


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłam na złego psychiatrę.mowi że to f32,lecze się 4L,małe dawki,wysmiewa mnie.Mam depresję,zok,fobie społeczną.chodzę do psychoterapeuty,mowi że jestem niezdiagnozowana,to prawda,on nie zna psychiatrów.szukam dobrego,prywatnego(najl.kobiety)przyjmujacego na konkretną godzinę,nie tak jak teraz-w ciągu 4h jest20osob.inny lekarz stwierdził MOŻE bpd-nie mam żadnych objawów!w rankingu abc nie ma za bardzo lekarzy,w necie nie ma opinii.prosze o polecenie dr Lezajska,Jarosławia,Tomaszowa L,Zamoscia

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Już nie świruj pawiana :)
W internecie jest tego pełno wystarczy tylko na główek Twojego Tematu wrzucić do przeglądarki.
Podupadasz. Co raz to słabsze wątki tutaj wymyślasz:-)
Ja nie wiem naprawdę co się z Tobą dzieje :)
Mózg Ci się, czy po prostu taka tępa jesteś? xD

Odnośnik do komentarza

Dobrze się czujesz człowieku? Jak ktoś prosi o pomoc, to skoro nie orientujesz się w temacie, nie znasz SPRAWDZONEGO lekarza, to chociaż kogoś nie obrazaj!!! Wiadomo, że w internecie są namiary, ale chyba żaden człowiek nie chce iść do pierwszego lepszego lekarza, którego wynajdzie, tylko poznać czyjeś doświadczenia, szczególnie jak ktoś się sparzyl i trafił na samych niekompetentnych, bezczelnych materialistow którzy rzucają się z morda na pacjenta czemu nie zdrowieje. Życzę zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...