Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wyznawcy islamu


Rekomendowane odpowiedzi

Wyznawca islamu najczęściej kojarzy się ludziom ze złem. Jest też wiele przykładów, że kobieta związała się z muzułmaninem i to się źle skończyło. Tu mówi się o muzułmanach wychowanych w krajach arabskich, przyzwyczajonych do innych zasad, innej kultury. A co z muzułmanami, którzy urodzili się w kraju innym niż arabski, od urodzenia są obywatelami np. jakiegoś państwa europejskiego? Myślę, że tacy różnią się od tych, którzy mieszkają w kraju arabskim. Albo Tatarzy mieszkający w Polsce. Z tego co wiem islam jako religia nie jest zły. I w ogóle są muzułmanie, którzy są dobrzy. Macie jakichś znajomych muzułmanów albo jakieś informacje na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Gość TailsDoll

Tatarzy są społecznością zasymilowana w Polsce, pracują i akceptuja zasady i prawo panujące w naszym kraju.

Zaczniemy od tego że jeżeli się któryś urodził za granicą to najczęściej bardzo słabo umie język kraju w którym jest i często nie pracuje tylko siedzi na socjalu.

Osobiście mogłem poznać jednego Turka który prowadzi restaurację- tacy ludzie są w porządku gdyż pracują a nie czekają na socjal od państwa jak to się ma w wypadku np tzw. uchodźców.

Swoją drogą proponuję trochę poczytać o Szwecji na przestrzeni lat a konkretniej od 1975 roku- też na początku byli mili.

Odsyłam również na stronę "nie dla islamizacji Europy".

Odnośnik do komentarza

Ludzie są dobrzy i źli, niezależnie od wyznawanej religii.
Ale to wszystko nie jest takie proste. Sporo młodych muzułmanów urodzonych w zachodnich krajach, przyłącza się do terrorystów i strzela, podkłada bomby itd.
Część z nich w odwecie za ludzi, którzy giną w krajach arabskich w wyniku bombardowań itd.
Część urodzonych TU , bo jest wychowana w biedzie i ma dość tego. Widzą bogactwo, a sami żyją w nędzy, bez żadnych perspektyw.
Jednak zdecydowana większość to normalni, spokojni ludzie.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Religia tam ma duże znaczenia, wiara szahady, a nie uczucia i sentymenty do drugiej osoby.Muzułmanie to z pozoru bardzo dobrzy ludzie. Niektórzy są tak bardzo pomocni i gościnni, że aż można byłoby ich pod niebiosa wychwalać. Dużo kobiet, w tym również Polek przeszło już na wiarę Islamu i żyją tam wspólnie, ze swoimi partnerami. Mają dzieci i sobie wiodą życie, jakie im Allah oferuje. Problem polega jedynie na tym, że jeśli ktoś nawet taki bardzo bliski z rodziny, syn, córka bądź żonka zacznie sobie robić głupie żarty z Allaha, lub po prostu wyrzeknie się całkowicie islamu, to taki muzułmanin mąż, ojciec nie będzie już taki kochany, troskliwy milusi jaki był wcześniej. Wtedy obudzi się w nim instynkt sadysty i będzie zmuszony zabić swoją żonę, bądź nawet dziecko. Nie ma zmiłuj się, na nic również zdają się prośby i błagania. Taki człowiek wtedy nie zna litości i zabija z zimną krwią w imię Alhha. Oni po prostu mają to już w sobie zakodowane i tego się raczej nigdy nie wypleni z ich natury, rzekomo ludzkiej. Zresztą po co wam pchać się kobiety w islam. Skoro wy nawet na polaków narzekacie, że was nie szanują nie dbają o was etc... No, a w Islamie to wiadomo i to nie o dziś jakie poszanowanie ma kobieta u faceta ^-^

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...