Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

jeśli ktoś popelnia błędy, rozrabia jak patrzą ludzie


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś źle się zachowuje,popełnia błędy, robi głupoty, rozrabia w wieku 34 lat czy w pracy czy na warsztatach obojętnie gdzie w jakim miejscu .Jak patrzą ludzie na nas i spoglądają na nas ?Tak jak w moim przypadku np jak opisałem na fb prawdę o ludziach z warsztatów co i jak pracują z ludźmi niepełnosprawnymi, że straszą, klan, dupa obrabiać itp,między innymi.Ze chcą mnie wywalić z powodu choroby ,że ich oczerniam,że namawiam dziewczynę seksualnej propozycji. Teraz wywalić szlo ze nauczycielka dzwoniła tam.Jak to by patrzyli ludzie z wywalicyszloarstatow. Czy ja popełniam błędy, źle coś robię czy po prostu w kłopoty wpadam z jednej za drugim czy po prostu nie wiem zastanawiam się ale jak na to ludzie zaczynają patrzec

Odnośnik do komentarza

Maciuś
Z tego co opisywałeś to szefowa i prowadzący na warsztatach są wulgarni i zachowują się źle wobec uczestników.
Pisałeś że też że często chorujesz bo otwierają tam jak ćwiczycie okna, bez względu na to czy jesteście spoceni.
Mam takie wrażenie, że szefowa nie chce Ciebie na tych warsztatach i zamiast pomóc szuka pretekstu żeby Cię wyrzucić.
To niedopuszczalne żeby w ten sposób postępować z ludźmi niepełnosprawnymi i to w miejscu gdzie mają rozwinąć swoje umiejętności i dostosować się do życia w społeczeństwie.

Myślę ze Twoi rodzice mogliby porozmawiać o tej sytuacji z kierownictwem warsztatów, a jeśli to nie przyniesie efektowi to z kimś z PCPR albo starostwa.
No i chyba powinieneś zmienić też warsztaty, chodzić gdzie indziej jeśli jest taka możliwość.
Juz chyba długo masz ten problem i nie może tak być ze zamiast wsparcia otrzymujesz stres i przekleństwa i obmawianie.

Co do sytuacji z Twoimi wypowiedziami na fb, SMS-ami to nie jestem w stanie ocenić czy robiłeś dobrze czy źle bo nie znam ich treści. Jednak myślę ze po prostu szukałeś pomocy i chciałeś żeby ktoś zareagował.
Jeśli chodzi o kontakty z dziewczynami trudno powiedzieć, wiadomo ze masz problemy z relacjami z ludźmi poprzez Twoja niepełnosprawność , ale opiekunowie z warsztatów powinni Ci pomagać a nie wpędzać w jeszcze większe problemy.

Myślę ze Twoi rodzice powinni w większym stopniu angażować się w Twoje zajęcia i pośredniczyć, pomagać w kontaktach, bo samemu jest Ci trudno,a jak widać ludzie zajmujący sie tym zawodowo nie spełniają nieraz swojej roli.
Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...