Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

mam problemy jak rozwiazac?


Rekomendowane odpowiedzi

Otoz mam taki problem , przede wszystkim zerwalem moja milosc przez szewofa z warsztatow bo zabronila kontaktu z dziewczyna .Dziewczyna ktora poznalem na warsztach, powiedzialem zbyt delikatnie ,a moze zbyt ostro do szewofej ze nie pasuje tutaj na warsztach, ze zbyt duzo klnie straszy osob niepelnosprawnych , by wyszlo cos im, jak cos zle robi , glupoty popelnia czyli popelnia jakis blad lub zle zachowuje lub ktos popelnia blad na sali najezdza na innych.Mnie najezdza za to ze blad zrobilem, glupote ze pisalem prawde, ale nie oczernialem ich ludzi z warsztatow .Napisalem ze straszy mnie, klnie ogolem przy mnie.Chodzilo mi o to ze chciala mnie skreslic dlatego ze choruje, ze opisalem to na fb czyli facebooku tez opisalem ze klnie przy mnie obrabia dupe mi nie spodobalo sie ze klne na fb czyli nafacebooku napisalem ze szewofa klnie obrabia dupe czasem opietdala mnie i innyych do mojej mamy zadzwonila ze naklaniam dziewczyne do seksu, ze oczerniam ich na fb fundacje z warsztatow .
Rodzicom kingi powiedziala ze juz nie jestem chlopakiem tej dziewczyny przestali mnie lubiic.Mam same problemy i sytuacje nie daje zyc nie wiem co rodzicom moim mowila dowiem sie w nastepnym tygodniu bo bede rozmawial z rodzicami czy ja zle robie,czy ja taki jestem ze ciagle jakies problemy twoze i rozrabiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...