Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wysyłanie wiadomości do nieznajomych


Gość r...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem i nie wiem jak sobie z tym poradzic ,Wypiłem alkochol i na facebooku to kilku kobiet wysłałe wiadomosci seksualne .Po tem jak wytrzezwiałem napisałem ze przepraszam i ze ktos sie wkradł mi do komputera mieszkam za granica i strasznie sie czuje jak wruce teraz do polski co robic prosze o pomoc do tego napisałem sosiadze ona mi napisała ze zgłosiła to na policje w niemczech bo ona tam mieszka prosze o pomoc ja nie pamietam jak wypije

Odnośnik do komentarza
Gość Ula8585

Muszę stanąć po stronie tych kobiet. Ani na trzeźwo ani po pijaku robienie takich rzeczy nie jest dopuszczalne. Alkohol nie może tłumaczyć takiego zachowaniaa, raczej wskazuje że powinieneś podjąć się leczenia alkoholizmu. Proponuję udać się na terapię i zrobić wszystko żeby coś takiego się nie powtórzyło.

Odnośnik do komentarza
Gość Lalalala13243

Ja też często po dużej dawce alkoholu (w moim przypadku takie ilości tylko okazyjnie na urodziny czy coś) zapominam co wyczyniam. Też musiałem kilka razy tłumaczyć się z tego co pisałem do innych a tego zupełnie nie pamiętałem. Raz to nawet po powrocie o 2 w nocy włączyłem zestaw hi-fi i zacząłem śpiewać, oczywiście tym brutalnie pobudziłem domowników i była niezła awantura. Rano jak mi to powiedzieli to byłem w mega szoku bo nic kompletnie nie pamiętałem i nie mogłem uwierzyć że odwaliłem taki numer.

Od tamtego czasu nigdy już nie dopuszczam do tego aby za dużo wypić i stracić rozum.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...