Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Strach przed szkołą


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidzę chodzić do szkoły,nienawidzę się uczyć,nie umiem się uczyć właściwie mam słabe oceny,mam w szkole jedną przyjaciółkę bo inni mnie zostawili nie wiem co zrobiłam chyba jestem aż tak beznadziejna,nie mam kontaktu z tatą od paru miesięcy a mama mnie nie rozumie,każe mi tam chodzić a dla niej ważne są tylko oceny jeśli dostane złą to tylko sie na mnie wydziera,nie rozumie tego,że nie umiem sie uczyć,najchętniej zostałabym w swoim w pokoju na zawsze i i nigdzie nie wychodziła co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość Ula8585

Twoja mama powinna Cie wspierać, jeśli szczerze przyznajesz, że masz problem i chcesz go rozwiązać.
To nie jest tak przecież, że trzeba mieć same piątki ze wszystkich przedmiotów. Nauka idzie różnie a zawsze jest tak, że jednych rzeczy uczymy się łatwiej a innych ciężej.
Spróbuj może na spokojnie porozmawiać z mamą, spytaj się jej jak to wyglądało kiedy ona chodziła do szkoły, czy to lubiła, jakie przedmioty sprawiały jej trudność.
Brak kontaktu z ojcem to poważna sprawa i o tym zdecydowanie powinnaś porozmawiać z mamą. Powiedzieć o swoich uczuciach.Czy czujesz się zła, może się boisz może czujesz się samotna albo smutna. Twoja mama powinna to zrozumieć i spróbować razem z Tobą znaleźć rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...